Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Každá správná romantická komedie končí scénou, v níž hlavní hrdina vběhne do kostela ve chvíli, kdy si hlavní hrdinka má vzít toho nepravého. Tahle romantická komedie však vypráví o tom druhém. O tom nepravém. O chlapíkovi, který odchází od oltáře sám. Je to typ, s nímž ženy chtějí „zakotvit“ jen proto, že nemohou být s mužem, jehož opravdu milují. A právě takový je daňový účetní Elliot Sherman (hraje ho autor scénáře a režisér Michael Showalter). Nevěsty mu utekly od oltáře už sedmkrát, ale tentokrát se setkal se ženou svých snů. A je rozhodnut, že si půvabnou editorku časopisu Caroline Swanovou ( Elizabeth Banksová) vezme. Jenže jako obvykle se odkudsi vynoří její školní láska. Elliot, jehož se zmocňuje beznaděj, se setká s Cecil Millsovou (Michele Williamsová) a ta mu poradí: „Tvůj problém je v tom, že nechceš riskovat. Ti, co vyhrávají, riskovat musí.“ A tak Elliot, který si poprvé v životě věří, podnítí sérii komických událostí, aby se konečně zbavil neblahého předurčení. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

dobytek 

všechny recenze uživatele

Tahle romantická komedie je sice plná všech těch romantickejch klišé a stereotypů, ale film se tak nějak tváří, že paroduje sám sebe. Jak vidno, asi se to lidem moc nelíbilo, ale mně to zase tak strašný nepřipadalo. A to jinak romantický filmy opravdu nesnášim. ()

ajuska 

všechny recenze uživatele

Začátek vypadal nadějně, romantické filmy skutečně obvykle neřeší, kdo je ten chudák, kterého dívka v poslední chvíli nechá stát u oltáře, když utíká se svou osudovou láskou. Pak ale bohužel přichází chabý film s postavami, které se chovají tak, že si vás prostě nemohou získat, a nakonec to vlastně zase končí jako jakákoli jiná tuctová romantika. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Ten film je divný. A spíš divně divný než vtipně divný. Bohužel. Přesto ale sem tam nějaký vtipný kousek předvede a už jenom nápad pohlédnout na romantickou zápletkou prostřednictvím kanónenfutru (alias toho kluka, co nakonec ostrouhá), je fajn. Snímek si dělá srandu z obvyklých okoukaných klišé romantických komedií. Mohl být ale drsnější a víc do toho šlápnout. SHRNUTÍ: Kdyby romantickou zápletku vyprávěl ten, kterému nevěsta uteče od oltáře. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama