Domino (Keira Knightley) se narodila do světa luxusu a milovala nade vše svobodu a nezávislost. Opustila kariéru modelky a stala se členkou komanda zabývajícího se chytáním uprchlíků. Začala tak kariéru lovkyně lidí. Film je natočen podle skutečné události. (oficiální text distributora)

Djkoma

Tonyho vizuální styl a použití barev, kamery a bláznivých výmyslů dnešní doby se po Muži v ohni ukázal ve světle bohužel horším a nepříjemnějším. Muž v ohni byl krásně stylizovaný film o přátelství a uvědomění si odpovědnosti, kde barvy podbarvovali dění a pocity. Domino je až moc samoúčelná omalovánka. Je to taková jízda na tripu. Někdy až přehnaná, ale přesto stylová. Ikdyž co je styl, to je taky otázka. MOžná se v některých momentech Tony nechal unést možností, že může všechno. Ukazovat teda ňadra Keiry nemusel, chudák, ještě víc u mě klesla. Keira vypadá neškodně i přes všechno co jí Tony k imagi přidá, ale je to furt jen hezký holka co si hraje s nunčakama a občas dělá tvrdou. Mickey Rourke však jako drsnák jiná káva. Nebojí se ničeho ani těch nejsurovějších možností a s ničím se nepáře. Komu by se to nelíbílo? Lucy Liu si hraje malou roličky hodné/zlé policajtky co vyslýchá naší hlavní hrdinku a ta jí vypráví svůj dlouhý příběh. Velké zklamání pro mě nakonci byla ukázka opravdové podoby Domino Harvey. Nechci o ní říkat nic zlého, ale krasavice to nebyla a nechat jí hrát jednou z hezčích křehkých a dobře tvarovaných(až na zmíněné poprsí). Ta holka mi tam nesedí a asi nikdy sedět nebude. Ať už se to týká jejich schopností lovkyně, skvělé střelkyně a nebo naprosto šílené osoby. Taková Linda Hamilton hrající matku zachránce lidstva Johna Connora byla opravdovější "zlá holka". Nakonec se přiklánim ke 2*, kvůli hlavní postavě, přehnané stylizovanosti a 127 minutách po kterých nebude obdivovat slešnu Harvey, ale rádi konečně vypadnete z toho jejího světa. ()

Fr

Poslyšte příběh o dívce jménem Domino Harvey, který umřel táta, prošla internátní školou, byla modelkou, bydlela v Beverly Hills, cvičila s nunčaky a kvůli plastice nosu (cizího) ji vyloučili z vysoký školy. O tom, kterak ve slabý chvilce zahlídla v novinách inzerát a dostala práci, ve který ji v roce 2003 vyhlásili ,,pracovnicí roku“...... Ať už si o tomhle filmu myslím cokoliv uznávám, že je originální. Rychlý klipový tempo, kamera, různý dějový konce, trpící dívčí idoly ze seriálu Beverly Hills 90210 nebo předhození ruky jako důkazu žijícího rukojmí. Bohužel právě to neustálý klipový tempo a votravná ,,autentičnost“ kamery ve mě vyvolávali epilepsii. Bylo toho na mě tak nějak moc. Ale třeba je to tím, že když jednou lovíte člověka, zvířata vás pak už nezajímaj. ()

gogo76

T.Scott je zručný režisér,ale myslím si,že to tým rýchlym strihom trochu prehnal.Kam sa hrabú videoklipy?Neviem či sa vo filme nachádza záber dlhší ako 4 sekundy.Prvú polhodinu mi to išlo na nervy,potom som si na to zvykol a poslednú polhodinu zachránil dej ,keď to všetko začalo do seba zapadať.Keby režisér zvolil pomalšie tempo rozhodne by to pridalo na kvalite,takto maximálne za 3 disky.50%. ()

T2 odpad!

Rozpočet $50miliónovTržby USA $10,169,202Tržby Celosvetovo $22,944,502Tržby za predaj DVD v USA $15,442,828 //počet predaných kusov 946,854║ Sledovať tento film bolo pre mňa nehorázne trápenie a to mám filmy od Tonyho Scotta moc rád. /videl v kine: 10%/ ()

Shadwell

Domino není pouhý klip. Je to nový grafický establishment a způsob (nespolehlivého) vyprávění celého příběhu skrze zkratkovitý dynamický sekvence. Za celý dvě hodiny se nic neděje, přesto se něco děje. Rozumíme si? Film je prost akčních scén, ovšem díky formálnímu kulinářství Scotta - dědka jednoho práskanýho - to cítíme opačně. Nesuďme obrazy rámem. Do chaotičnosti a nepřehlednosti může tomuhle dílu nadávat leda individuum, který má prohozený dráty v duši a není tknutý estetikou, básnictvím a komiksem. Keep it moviN´, Tony! ()

• Mickey Rourke se původně rozhodl vystoupit z produkce, neboť se mu nelíbil scénář, a vzal roli v současně natáčeném snímku Revolver. Když Tony Scott dal jeho postavu přepsat, Rourke se vrátil na plac. (imro)
  • Domino sa stala lovkyňou ľudí už v deväťdesiatych rokoch, nie začiatkom milénia, ako je to prezentované vo filme. (Tch9721)

Tony Scott chce opravdové gangstery

Tony Scott chce opravdové gangstery

07.06.2009

Kam? K sobě domů asi ne. Ale do svého remaku drsňárny Waltera Hilla The Warriors rozhodně ano. Na filmu už prý intenzivně pracuje a v rámci příprav se osobně setkal s představiteli všech… (více)

Válečníci Tonyho Scotta

Válečníci Tonyho Scotta

16.10.2005

Režisér Tony Scott ještě ani nevypustil do světa svůj drsný thriller o lovkyni lidí Domino a už vede řeči o své dalším projektu. Bude jím předělávka klasické pouliční gangsterky The Warriors režiséra… (více)

Co chystá andílek Lucy?

Co chystá andílek Lucy?

06.07.2005

Už je to nějaký čas co jsme naposledy slyšeli o božské dominátorce Lucy Liu. I když co si budeme nalhávat, klíčové je ji vidět, že ano. :) A zdá se, že se máme na co těšit společným jmenovatelem… (více)