Kimberly (Evan Rachel Wood) je 15tiletá puberťačka z Beverly Hills. Je krásná, chytrá, zábavná, vzrušující, ale dokáže šokovat svou krutostí. Udělá cokoli, aby se stala slavnou a atraktivní. Rozhodne se svést svého třídního učitele. Zaplétá se do sítě lhaní, předstírání, vydírání... až se nakonec dostane před soud za své zvláštní sexuální praktiky. (oficiální text distributora)

runner85

Hneď prvý záber na prsíčka a nožičky mladých žien chcel hneď na začiatku pritiahnuť pozornosť viac na pohyblivé obrázky ako na dej, hlavne ma ale v tomto utvrdzuje fakt že Kimberly v skoro v každom zábere je vo svetríku bez podprsenky / opäť nie žeby som sa sťažoval ale je to fakt / a i keď sa dej postupne slušne rozbiehal, hlavne vtedy keď Kimberly predstavuje novej spolužiačke školu, no v momente keď prišla žaloba a súdny proces som sa začal nudiť .... nechápem zaradeniu do komédie, ale to bude asi tým že nemám 12 ... ()

strougy

Příjemná a lehce zvrhlá zábava ideální na zabití nudného odpoledne. Příjemná zejména díky vtipným postavám, kdy vyniká především muslimská dívka Randa (Kimberly: "Rando, co je nejlepší věcí v této zemi?" Randa: "Sylvester Stallone?") a otec hlavní hrdinky ztvárněný Jamesem Woodsem, jenž ve všech svých scénách vystupuje jako naprostý úchyl. Zvrhlá díky tomu, že hlavní hrdinka, ač jí je teprve 15 let, má více sexuálních zkušeností než prostitutka po 10 letech šlapání chodníku na E55 a během filmu je zdárně rozšiřuje. :-) ()

TO

Chytrá dívka co čte Deník Anny Frankové, ve filmu natočeném před deseti nebo dvaceti lety by se stranila společnosti a chodila pouze v černé, protože černá odpovídá její duši, zatímco v současném filmu praktikuje anální, orální a lesbický sex a používá výrazy, které bych já nikdy nevypustil z pusy. Herečky jako je Evan Rachel Wood si však zaslouží hrát silné ženské hrdinky, ač jakkoliv zkažené a já si zasloužím je v takovýchto rolích vidět, jak se smějí, brečí (a jak lížou bobra) ()

herr_carter

Na každou svini se vaří v kotli voda. Tohle rčení si myslím,že moc neplatí v ČR, ale tady naštěstí jo. Evan Rachel Wood aka Dolores aka svině z jeskyně tady 100 minut předvádí neuvěřitelnou manipulativní hru, napříč celým spektrem lidí. Bylo mi z jejího jednání celkem zle a jsem rád, že to dopadlo tak, jak to dopadlo....................................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

D.Moore

Docela hloupý film s velice jednoduchým a nijak překvapivým dějem, který se tvůrci rozhodli zatraktivnit tím, že ho vypráví napřeskáčku... Bohužel to nepomohlo, neboť veškeré flashbacky jsou zbytečné a to, co se v nich odehraje, si už každý prostě musel dávno domyslet. Humoru, který by stál za zmínku, by se člověk taky nedopitval, takže jediné, kvůli čemu Svádění neposílám do odpadových hlubin, je postava arabské studentky, která měla jako jediná něco do sebe. ()

• Jane Krakowski počas svojej scény v spodnom prádle požiadala štáb, aby každý, kto na scéne bude pracovať, bol hore bez. (Real Tom Hardy)
  • Skladateľ Gilad Benamram bol celkom prekvapený, keď mu režisér povedal, že nemá v pláne zahrnúť do filmu akékoľvek skladby a jediná hudba má v ňom byť iba od neho. Benamram sa totiž veľmi tešil na to, ako bude vyberať konkrétne skladby z rôznych žánrov. (Real Tom Hardy)

Siegova Teória chaosu

Siegova Teória chaosu

20.09.2005

Režisér Marcos Siega (na obr.), ktorý okrem niekoľkých videoklipov a niekoľkých epizód TV seriálov nakrútil jeden priemerný a jeden strašný film, bude režírovať komédiu CHAOS THEORY. Ryan Reynolds v… (více)