Reklama

Reklama

Cleveland show

(seriál)
  • USA The Cleveland Show
Ukázka z filmu
USA, (2009–2013), 32 h 13 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Walter Murphy

Hrají:

Seth MacFarlane, Sanaa Lathan, Alec Sulkin, Marina Sirtis, Jason Sudeikis, Will Forte, Rutina Wesley, David Lynch, Lucas Grabeel, Josh Gad, Beth Littleford (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(88)

Ve spin-offu oblíbeného amerického seriálu Griffinovi se setkáme se sousedem Petera Griffina, Clevelandem Brownem. Poté, co ho jeho žena Loretta podvedla s Quagmirem a utekla od něj, dává druhou šanci své středoškolské lásce Donně, kterou opustil manžel. Brown se za ní přestěhuje do svého rodného města ve Virginii, i se svým synem Clevelandem Juniorem. V jejich novém bydlišti je čekají Donniny děti - šestnáctiletá Roberta a ženami posedlý pětiletý Rallo - a také noví sousedé - ukřičený buran Lester či manželský pár medvědů Tim a Arianna (kteří jsou dost citliví na to, když někdo upozorňuje, že jsou medvědi). (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (126)

Kozy9 

všechny recenze uživatele

Dosť veľké zlyhanie tvorcov, ktorý boli tak nepredstaviteľne naivný, že dúfali v to, že sa môže niečo tak amatérsky vymyslené podariť. Cleveland Show je miestami v tipný, zabaví a neurazí, ale už len to, že v niektorých prípadoch vidíte čistý family guy a hneď v ďalšej scéne sa objavujete v trápnom vážne hrozne animovanom seriály. Už keď sa pozriete na samotný obal hneď vidíte že Cleveland je klasický Family Guy, zatiaĺ čo jeho syn v červenom sa vážne nepodobá na štýl animácie ostatných. Je to ako keby ste zobrali Harryho Pottera a dali ho do game of thrones, všetci vieme, že tam nemá čo hľadať ale istým spôsobom to ako celok nepôsobí až tak zle. Keď sa vedelo nájsť toľko ludí, čo by začali robiť slabí odvar Griffinovcov, ako je možné, že sa nemohlo dosiahnúť lepšieho výsledku? Zhrnutím: Cleveland Show je úbohý priemerný sitcom čerpajúci z Griffinových, pár momentov je podarených ale pár je naozaj odfláknutých, nemožno pozitívne hodnotiť niečo, čoho existencia bola už po prvej sérii vlastne odsúená na neúspech: 45% ()

PEPESstudio 

všechny recenze uživatele

Je to strašný jo fajn někdy se tam zasměju ale tý brutality co tam je to je děs. Rodina Clevelandových tomu se ani nedá říct rodina pořád jsou na sebe naštvaný,mlatí se, posmívaj si se na vzájem, urážej se no takhle rodina nevypadá, jo fajn toho nasilí tam třeba trochu být může ale v takovém množství to nemuseli. Dal jsem dvě hvězdy protože se tam občas zasměju a za toho medvěda ten je super :) ()

Reklama

unclejack 

všechny recenze uživatele

Trochu toho humoru bez ladu a skladu nezaškodí, Cleveland Show však nie je tak zaujímavá ako Griffinovci. Z tohto hľadiska ide o akýsi pokus vyždímať z daného námetu čo najviac, ale fakticky neposkytnúť nič zaujímavé alebo originálne. Sranda to je a preto si aj udelené tri hviezdičky zaslúži, ale v konkurencii s Family Guy musím jednoznačné víťazstvo prihodiť rodinke Petera a Lois. ()

Don82 

všechny recenze uživatele

Asi málo kdo čekal, že tvůrci Family Guye by udělali samostatný seriál zrovna pro Clevelanda a i mě to ze začátku nepřišlo dvakrát šťastné, ale postupem času jsem seriálu přišel na chuť. První série se po pár dílech pěkně rozjede a jsou zde k vidění i nové nápady, trochu jiné než třeba v American Dad nebo Family Guy. Víc se zde řeší Cleveland a jeho rodina a vše se tak nějak točí kolem něj a občas i jeho sousedů. Občas sem zabrousí i nějaký host z FG. Vyloženě šíleností zde není tolik a některé vtívky českému divákovy moc směšné nepřijdou. Mám rozkoukanou druhou sérii, ta mírně polevila, ale i tak si celkem drží stále to stejné tempo ze série první. Uvidíme, jak se to vyvyne dál. ()

Sancoo 

všechny recenze uživatele

Podle mého názoru spíše zbytečný spin-off, když už tak měli vybrat spíše Quagmira. Rozhodně by to slavilo větší úspěch. Seriál jsem sledoval v telce, když byla zrovna nuda, nebo jsem měl čas, ale rozhodně mě to nechytilo natolik, abych tomu věnoval větší pozornost. Nemůžu tvrdit, že jsem se občas nezasmál, ale rozhodně to nebylo tolikrát jako při sledování Family Guye. Slabý odvar za 2*. ()

Galerie (315)

Zajímavosti (17)

  • Scéna z druhé série, ve které tančí Rallo se svým pravým otcem, paroduje tanec Travolty a Umy Thurman z Pulp Fiction. (Martin_W)
  • Přestože byla pilotní epizoda odvysílána až 27. září, na internet unikla již během června. (Martin_W)
  • V epizodě „Ain't Nothin' But Mutton Bustin“ (2x10) se objevuje mnoho narážek na animované seriály ze stanice Fox. Plyšoví Bárt (Simpsonovi) a Stewie s Brianem (Griffinovi) a na Rallově opasku ležící Roger (American Dad!). (Martin_W)

Reklama

Reklama