Reklama

Reklama

Space Jam

  • USA Space Jam (více)
Trailer

Obsahy(1)

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo - to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady... nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! (Warner Home Video CZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (319)

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack James Newton Howard: 1. Fly Like an Eagle ,2. The Winner ,3. Space Jam ,4. I Believe I Can Fly ,5. Hit 'Em High (The Monstars' Anthem) ,6. I Found My Smile Again ,7. For You I Will ,8. Upside Down ('Round-n-'Round) ,9. Givin U All That I ve Got ,10. Basketball Jones ,11. I Turn to You ,12. All of My Days ,13. That s the Way (I Like It) ,14. Buggin , ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Blbost, blbost a ještě jednou blbost. Proč tedy za tři? Protože SEM SI SQJELE ZAVSPOMÍNAL NA ENBÍEJ Z DEVADESÁTEJCH ROKŮ! Bylo milé s takovým časovým odstupem vidět Jordana, Ewinga, Barkleyho, Boguese, Bradleyho, Johnsona, ale i (v krátkých záběrech) jiné tváře tehdejších borců... A dost možná se tam někde krátce mihl i Anthony Mason, který (jak jsem dnes zjistil) ve 48 letech odešel smečovat někam mezi nebeské hvězdy... ()

Reklama

hroubek 

všechny recenze uživatele

Nedávno jsem dokoukal dokumentární seriál Poslední představení. A díky tomu jsem si vzpomněl na můj oblíbený film z dětství - Space Jam. Tehdy jako dítě jsem nechápal to obrovské nadšení kolem MJ. Ale po Posledním představení mě to dává mnohem větší smysl. Film sám osobě dost zestárl. Má to dobré momenty, humor i zajímavé odkazy. Tempo je příjemné a nenudí to. Spojení LT, MJ a basketu byl šílený nápad, ale zázrakem jim to vyšlo. Bohužel to v mých očí zestárlo a už mě to tolik nechytlo. Tím neříkám, že je to špatné, jen to kouzlo lehce pominulo. ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Je to opravdu nějakou dobu, co jsem to viděl, ale dejme tomu. Celovečerní adaptace série TV reklam a popkulturní dobový produkt na desátou, po kterým by neštěkl pes, kdyby nebyl teď v kině nový sequel. Teda kromě Loly Bunny, která si to hned zamířila do komiksů jako pizza-girl pro mýtické bytosti i jako další inkarnace. I na Looney Tunes překvapivě infantilní, ale prakticky tu o ně nejde. Ale když si vezmeme, že pozdější Back In Action mávnul víceméně rukou nad jakoukoli cílovkou... ale ten měl společnou jen tu Looney Tunes havěť, byli tam narozdíl od této šou skuteční herci. Wait a sec... máme tu vlastně vtipné cameo Billa Murrayho, který prý podle zdejších zajímavostí (?) Space Jam označil za svůj nejméně oblíbený film. Než přišli po dekádě hraní Garfieldové. &:-) ()

giovanni3 

všechny recenze uživatele

Looney Tunes ve filmu? Říkám to bude bomba Looney Tunes miluji... k tomu Jordan? No to bude paráda. Ve finále nic moc pár velmi vtipných scének, ale jakmile u toho nebyly postavy z Looney Tunes tak příběh a vše letěl strmě dolů. Sem tam zaperlili i malí mimozemšťané (hlavně, když se Bugse ptaly zda nezná Bugse :P), ale celkově jsme čekal mnohem víc dávám 3z5. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (19)

  • Klobouk, který má na hlavě Bill Murray, nese znak Saint Paul Saints, malého baseballového týmu, jehož část Murray v té době vlastnil. (PußyMagnet)
  • Noel Blanc měl původně nadabovat všech dvanáct mužských hlasů, nedohodl se ale s Warner Bros. na kontraktu a místo něj byli najati čtyři jiní lidé, kteří zastali jeho práci. (PußyMagnet)

Související novinky

O čem bude druhý Space Jam?

O čem bude druhý Space Jam?

22.10.2020

Na Twitter před pár dny unikla synopse pokračování Space Jamu, v němž legendárního Michaela Jordana nahradí basketbalista LeBron James. A zdá se, že filmové pokračování populární hrané i částečně… (více)

Druhý Space Jam má zelenou

Druhý Space Jam má zelenou

20.09.2018

Dvojka basketbalové komedie Space Jam se oficiálně hýbe kupředu. V hlavní roli vystřídá Michaela Jordana basketbalista LeBron James, asi nejzajímavější to ovšem je na producentské židli. Tam totiž… (více)

Space Jam 2 našlo režiséra

Space Jam 2 našlo režiséra

09.08.2018

Pokračování basketbalové komedie Space Jam, ve které se v roce 1996 objevil v hlavní roli legendární Michael Jordan, zdá se našlo režiséra. Studio Warner Bros. momentálně jedná s Terencem Nancem (An… (více)

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)

Reklama

Reklama