Některé děti to nemají doma jednoduché. Zatímco osmiletý Vítek Koudelka má dva tatínky a dvě maminky, jeho spolužačka Amálka Rychmanová má tatínka jednoho a vidí ho jen jednou za měsíc, protože je záchranářem v Alpách. To vadí také její mamince, baletce Anně, která by chtěla, aby konečně byli normálně fungující rodina. Když Luboš přijede domů o čtrnáct dnů dřív, odmítne jet Amálka na školu v přírodě. Jenže když se táta vypraví do školy, aby ji omluvil, dopadne to tak, že s třídou pojede nejen Amálka, ale také on. Ještě předtím se rodina i s Vaškem vydá k dědovi Pepíkovi, který je k sobě vylákal pod falešnou záminkou, že se žení. Zatím je sice svobodný, ale o nápadnice nemá nouze. Snaží se ho totiž ulovit nejen sousedka Bobulová, ale také starostova sekretářka Julča. Luboš s Amálkou odjíždějí s tím, že se za tři dny vrátí a všichni se sejdou u dědy, který pro změnu odjíždí do Prahy na počítačový kurz. Jenže během výletu se vychovatelka Boženka zraní a Luboš musí zůstat déle. Děti ho sice zbožňují, ale věčně mrzutá učitelka Alice není s ničím spokojená. Naštvaná je také Anna, která po návratu třídy zahlédne Luboše s Alicí a je přesvědčená, že spolu něco mají. Pohádá se s ním a řekne mu, že se chce rozvést. Snadné to nemá ani Vítek, který má sice čtyři rodiče, ale ani jeden nevěnuje pozornost tomu, co by chtěl. A dědovi přibude ke dvojici nápadnic ještě svérázná učitelka Kája. Situace je stále zamotanější a šťastný konec v nedohlednu. (TV Nova)

Andrea_Amaya

Tento film jsem nezkoukla zcela dobrovolně, abych se přiznala. Přinutila mě k tomu kamarádka na jednom společném víkendovém večeru. Do té doby mne tento film nijak nezaujal ani nelákal, a po jeho shlédnutí jsem se ve svém názoru jen utvrdila. Dost scén se mi zdá přehnaných, jako třeba epizoda s odjezdem syna někam k moři (to už si tak jasně nepamatuji). Jediný úsměv u mne vyvolal případ sám pro sebe - Božena. Při scénách s ní jsem se mohla prakticky potrhat smíchy, ale jinak mi úsměv povadal a povadal, až jsem se dostala k příšernému výrazu. Za Boženku však dávám 1 hvězdu, jinak bych musela ohodnotit slůvkem odpad. ()

Linsang odpad!

Absolutní propadák a naprosté znechucení nad tím, jak lze zprznit postavy z takřka dokonalých původních filmů s geniálním Tomášem Holým. Trapnost nad trapnost!!!! To co tam předvádějí herci Postránecký, Konvalinková či Holubová je opravdu k pláči. Ani Tomáš Etzler, na kterého se jako na jediného dá koukat, tuto katastrofu nemůže nijak napravit. Původním filmům tento nesahá ani po podrážky předražených krokodýlích kozaček. ()

Mark1983

Podle mého osobního názoru se jedná o tak zvanou rodinnou letní komedii,která neurazí,i když ne každý tuto komedii si rád pustí,jak sleduju průměrné až někdy podprůměrné hodnocení.Holt každému se líbí něco jiného a každý má svůj vkus,což dost filmů se nedá brát jako buď nejlepší nebo nejhorší.Každého nadchne něco jiného,a to proto,že každý cítí něco jiného a tak co se líbí třeba mě tak se nemusí líbít někomu dalšímu a pak třeba i naopak. ()

Alchemilla

Přeplácaný, nekonzistentní scénář plný vedlejších, nezajímavých postav. Zbytečné dvě hlavní dějové linky. Kdyby se Poleďňáková zaměřila jen na dětskou, dopadl by film výrazně lépe, protože je vidět, že to s dětmi stále umí. Divně se šklebící, přehrávající herci. Ústřední dvojice - Etzler - Timková - coby starší vydání - Němce s Preissovou - nefungují a jsou mnohem méně sympatičtí a charizmatičtí (platí hlavně pro Etzlera). Třetí pokus se vůbec, ale vůbec nevydařil. ()

Georginek odpad!

Naprosto odporny snimek. Nutno rict, ze to bylo videno v autobuse 2x za sebou, cestou na lyze a uz nikdy busem nikam nepojedu, s prisernym prskajicim zvukem, brutalne nahlas, takze se u toho nedalo chrapat. Ridic asi tez zachrapal a nechal to bezet, "ten idiot" 2x za sebou. Ke snimku. Vetsi curakovina se jen tak nevidi. Pribeh naprosto otresny, plny nesympatickych postav, debilnich scen a chovani jedincu pripominalo spise projevy po lobotomii nez herectvi. Otresny zazitek. Jestli jsem dal odpad snimkum jako http://www.csfd.cz/film/30525-python/ ze srdce se omlouvam, protoze tam byla aspon nejaka akce a z 4 lahvacema se to dalo prezit. Toto ne, i kdyz sem behem filmu prelousknul 8kusu Gambace....... Naprosta tragedie. 1% za to, ze jsem to dodival a nepozadoval po cestovce vraceni penez za psychicke tyrani. Protoze TOTO NELZE!!!!!!!! ()

Profík

Určitý potenciál to mělo a některé postavy byly docela snesitelnéa dalo se je sledovat. Ale bohužel hrozní dětští neherci a chaos ve scénáři a trohu moc nesmyslů jen tak, aby se něco dělo. A ještě je to moc dlouhé. 30%. ()

prometheusll

Marný pokus o kopíraci filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Herci ani děti už nebyli tak výborný jako ve filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Škoda a moje hodnocení je jen 1 hvězdička. Skoro už to směřuje až k Odpadu! ()

iwee23

tohle byla hrozná blbost...a navíc nesnáším Etzlera. Nostalgicky vzpomínám na doby, kdy ještě Poledňáková uměla točit komedie ()

julie_mie

Jednu za to, že se třeba snažili, a proto, že ze zásady nedávám odpad. Ale bylo by fajn, kdyby paní Poledńáková už nic nenatočila, aby si jí filmový svět nemusel přestat vážit. Její filmy s Tomášem Holým jsou úplně jiný svět a liga. ()

Jordanita

Nemusela bych ani vědět kdo film režíroval rukopis je jasný: chlap v zástěře, kadibudka, děti, hory a vždycky se něco rozjede z kopečka.. Díky pěknému prostředí a jednoduchému ději, u kterého není potřeba zapnout ani jeden mozkový neuron, bych dala filmu tři hvězdičky. A promíjím i výše zmiňované scény, které jsou ve filmech Marie Poledňákové jak přes kopírák. Ještě bych možná doporučovala změnit název na S tebou mě baví svět 2 (volné pokračování). ()

ankkk

Předchozí filmy (Stolička a Polepšovna) byly nádherné. Toto je pouze snaha o legraci. Film je rozstrkán na několik míst. Nesledujeme jeden děj, sledujeme dějů několik. Asi už je umění napsat něco milého, prostého a nezapomenutelného. ()

nikabela

Táákže... Podle zdejšího hodnocení to má působit jako film,který rozhodně nesledovat.Ale podle mě to tak strašné není.Samozdřejmě se to nedá srovnávat s předchozími díly,obsazení až na pár vyjímek také není hvězdné,ale pokud si chcete u nedělního nudného večera odpočinout rozhodně neodrazuju.Hvězdu strhávám za nepovedené vtipy a za podivné hraní Miroslava Etzlera. *** ()

demovka

Proč film nemá hlavní myšlenku, která by ho vedla celým filmem, viz velryba: hledá se táta. Proč si tvůrci myslí, že náhody, nedorozumění a nevysvětlení jednotlivých situací stačí na vznik kvalitního filmu. Je to spíš chaotický výčet vtipných, polovtipných a trapných okamžiků. Nepovedlo se. Není to jenom tím, že není Tomáš Holý a také Pavel Němec atd. Vezměte si jedndoho z těch malých dětí, přiveďte ho do nějaké složitější životní situace (že jeden rodič odchází) a nechte ho mluvíit o svých fantaziích. Bude to fungovat viz Lucie, viz Kolja, viz Kačenka. ()

Labacan

Jediné, čo za niečo v tomto filme stojí, je tých pár záberov Tatier... A ešte aj tie by sa dali natočiť lepšie.. Tak aspoň za ne, jedna hviezda... ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková