Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (303)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Ale proč ne.. Kvůli oranžovému Generálu Lee s vlajkou Konfederace na střeše, co driftuje po kruhovém objezdu pod dohledem sochy generála Leeho či hopsá po silnicích Georgie, jsem schopen přimhouřit oči i nad tím, že vtip vykoukne na světlo jednou za 15 minut a že mi při pohledu na S.W.Scotta začnou rudnout a slzet. Bohužel to není od smíchu, ale alergie.. Mimochodem, pečlivě udržovaná farmářka Jessica Simpson svádí k dojmu, že si v pondělí v Hazzardu zajde ke kadeřnici, v úterý k vizážistce, středa patří modeláži nehtů, čtvrtek je vyhrazen soláriu a v pátek opět hurá ke kadeřnici, protože účes za stovky dolarů už je cítit hnojem.. ()

Mičl 

všechny recenze uživatele

Super rychlá jízda našlápnutou károu se kterou nemusíte dvakrát řešit doplňování paliva. Duo vidláků Knoxville + Scott mi tam sedí. Reynoldse vůbec nemusím a jak by řekl strejda Jesse je to už tak velkej ....., že už ani po viagře bejt větší nemůže. A bjehnička Daisy? Tak takovou sestřenici bych (ne)chtěl mít. ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Generál Lee! Už je kvůli tomuto výbornému autu si stojí tento film pustit. The Dukes of Hazzard je výbornou komediální jednohubkou, v níž kromě vtipu, Jessicy Simpson a dua Johny Knoxville - Sean William Scott dominuje již výše zmíněný Dodge Charger R/T ročník 1968. To auto je sen! „Boom-shakalaka!“ ()

fars 

všechny recenze uživatele

No to me poser, uz fakt dlouho jsem se takhle nepobavil!!! Dukes of Hazzard samozrejme ma nejaky ty mouchy, ale zrovna ted mi desne kapl do noty... Mam cerstve po mature, prazdniny pred sebou a takovej film mi ted fakt prisel vhod. Svezi letni podivana, trosku adrenalinova, ale hodne moc zabavna. Scott + Knoxville.. no ti me ani nemozli zklamat, mam tyhle dva chlapky rad, a co tady predvedli ... mam ted inspiraci na sileny letni vylety ;-) ()

cheyene 

všechny recenze uživatele

Vynikající akčně komediální snímek ve svižném tempu. Jsou tu dokonalé hlášky a záběry obou "bráchanců", vše dokáže perfektně vyřešit jejich krásná sestřenka a abych udělal nějaký rozumný závěr: Parádní akčňák s humorem, vynikající oddechovka a já jako divák jsem se dokonale bavil! Nejsem si jistý, ale mám za to, že antracit (černé uhlí) se těží v podzemních dolech a v povrchových dolech se těží lignit (hnědé uhlí)., přičemž ve filmu student na univerzitě identifikuje vzorek jako černé uhlí a na PC ukazuje jak vypadá povrchový důl... ()

Galerie (45)

Zajímavosti (28)

  • Ve filmu bylo zničeno 250 aut. (TheSlezy)

Reklama

Reklama