Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hrdinou současného amerického dramatu je mladý zpěvák David Taylor (Boris Kodjoe). Vydobyl si úspěch i slávu, ale odcizil se svému otci (Clifton Powell), biskupovi v jeho rodném městě. Když se David dozví, že otec onemocněl a stojí na prahu smrti, vrací se domů. A tam zjišťuje, že jeho někdejší nejlepší přítel (Idris Eba) je připraven stát se otcovým nástupcem a ohrožuje vše, čeho otec za celý život dosáhl. David tak stojí před osudovým rozhodnutím. Má se vzdát vlastních přání, ujmout se otcova dědictví a smířit se se svou rodinou, s vírou a konečně i sám se sebou? Film, který natočil režisér Rob Hardy, vypráví o síle víry a odpuštění a provázejí ho nádherné gospely. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Milan25 

všechny recenze uživatele

Zbytečně moc natahované a ještě víc zbytečně křesťanské. Být ale křesťanství smyslem mého života (což naštěstí není), tak neváhám dát 5*. Amen ()

Reklama

KrestanFilms 

všechny recenze uživatele

Film který mi nic nevzal, ale ani nic nedal. Egoista, který si chce v církvi udělat jméno kontra synovi zakladatele církve (světáka) bojujícího sám se sebou... Film proložen chválami (gospel). TIPseznam dalších křesťanských filmů. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Krestanstvo  a KR filmy su predsta tiez vseobecny rozhlad a ne ze ne. Vlastne vsetky svetove religie su sucastou vseobecneho rozhladu. Zarobok jaxvina, preto vysoke hodnotenie 68 % ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama