Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladičká Marilyn Fretcherová z Nebrasky, která nikdy nebyla od domova víc než pár kilometrů, je obžalovaná z vraždy Heather Bronsonové, která ještě nedávno vlastnila v Los Angeles jednu z nejvyhlášenějších agentur s prostitutkami. Zkušený advokát Mike Mc Bride nechce věřit, že by naivní Marilyn byla schopná někoho zabít nebo šla pro Heather Bronsonovou vědomě pracovat. Když McBrideův asistent Phil Newberry objeví v počítači zavražděné ženy výhružné e-maily, je mu nad slunce jasné, že se Heather nejen vrátila ke své bývalé práci, ale navíc začala své klienty neomaleně vydírat. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

j.o.j.o. 

všechny recenze uživatele

Nevím, co člověk musí překousnout dřív, tu naivní oběť typicky stylizovanou někde z venkova, nebo to že vraha člověk pozná, jen co ho poprvé uvidí. ()

subic 

všechny recenze uživatele

Obhájce Mc Bride obhajuje hezkou, ale trochu jednoduchou holku z vidlákova, která přijela za prací do L.A. a ocitne se v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Na TV produkci přijatelné a v sobotu dopoledne u vaření koukatelné. ()

Blazin 

všechny recenze uživatele

Pravda je, že vrah byl poměrně jasný od začátku, byla tam jak pěst na oko, dalo se to prostě čekat, stejně tak jako, že ta malá hodná a nevinná dívka to udělat nemohla a stala se jen figurkou, ale mě to stejně bavilo :-). ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama