Naked Attraction

(pořad)
  • Velká Británie Naked Attraction (více)
Reality-TV / Soutěžní / Pornografický
Velká Británie, 2016, 35x60 min

Režie:

Ollie Bartlett

Účinkují:

Anna Richardson (moderátor)

Britská seznamovací televizní show, ve které má každý účastník před sebou šest barevných boxů, v nichž se ukrývá nahá osoba dle preferencí účastníka, která se mu postupně odhaluje. Na základě přitažlivosti je účastník nucen vybrat si jednoho „vítěze“, se kterým půjde na rande. (DiableBlanc)

Rangifer

"Tento pořad je nevhodný pro děti a mládež". Takhle, děti by se neměly na to dívat, pochopitelně. Ale ta mládež, když už nastupují ty hormony, myslím že by se ta mládež měla na tento pořad dívat. Jen ať pochopí a vidí, že každý není pod oblečením božsky sexy a dokonalý, jako v těch seriálech nebo v pornu. Já se rád dívám na to, podle čeho si kdo koho vybírá, každý má na něco vkus. Někoho zajímá prdel, kozy, nebo předkožka. Mám pocit, že naše společnost je i přesto, že o sobě tvrdí že je otevřená a tolerantní, tak je to tu samý puritán. Kdyby tahle reality show byla i u nás, v České verzi, já bych se přihlásil, ať už vybírat, nebo být v boxech. ()

Filumena

Čumím jako zajíc na první sníh. Upozornila mne na tento pořad známá která sleduje pravidelně. Já to ani nebudu komentovat, komu se to líbí ať se kouká. Jestli se doporučuje takováto seznamka bude příští generace mít velké koule a malý mozek. Podle upoutávek probíhá casting Česko Slovensko, to bych třeba mohla uvidět spolužáka ze základky nebo souseda z paneláku. :) Jo, a ta jedna hvězdička je pro ty co mají velké seběvědomí. ()

chemik11

Dobrý koukat na nahatý pipiny a prsa. Pak na rande, jak jsou zamilovaní, bla bla, a po měsíci se rozloučí a konec. ()