Reklama

Reklama

Recenze (3)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Už úvodní intro naznačuje změny oproti seriálu. Film začíná intrem z invaze Cobry do New Yorku, které skvěle zabrání organizace s názvem GI JOE. Zbytek je už jen historie... ne vážně:). Film se liší od seriálu hlavně v hlavní myšlence, že Cobra už není jediný soupeř skvělé organizace GI JOE. tentokrát přichází nový nepřítel a to Cobra-La. Ta chce ovládnout svět a G I Joe je poslední záchranou lidstva... Animace je jako obvykle z dnešního hlediska zastaralá, přesto má své kouzlo. Postavy jsou zde snad všechny ze seriálu a některé se nedočkají tak velkého prostoru jako dříve (např. Dr. Mindbender, který si užil svou slávu při "stavění" Serpentora). Příběh je plynulý a nemá hluchá místa. Jen škoda, že se film stejně jako seriál nevyvaroval "očekávaného" konce, který však vzhledem k směřování na diváky velmi mladé je pochopitelný (ale nemohl jsem si to odpustit:)). Přesto film potěší svým obsahem (pár náznaků o vzniku a účelu Cobry stejně jako samotný hlavní záporák Globulus potěší) a fanoušci seriálu rozhodně nebudou smutní. ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

No moc nevím, asi je to špička své doby, animovaný seriál odchoval celou generaci filmových geeku za mořem, já jsem však nepolíben a podle počtu zdejších hodnoceních se zdá, že nejsem sám. Těžko něco vytknout, asi kdybych sledoval s open-minded grupou po půlnoci, posilněn trochu alkoholu, užil bych si celého G.I. Pepíka mnohem více, takhle jenom můžu spekulovat jak moc je film poplatný své době a kouzlu seriálu. 50 % ()

Reklama

Jango_Fett 

všechny recenze uživatele

No paráda, další ze stařičkých animovaných filmů, typu Transformers. Navazuje to na seriál a o akci a pár vtipných scén není nouze. Z celého filmu je asi nejlepší Cobra Commander a jeho organizace. Scénky z G.I. Joe mě ani tam nebrali, i když s takovým Sgt. Slaughterem je taky psina. Takovéhle drsné animáky se už teď netočí... ()

Galerie (97)

Reklama

Reklama