Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V treťom pokračovaní sa nezbední Ghoulies udomácnia v priestoroch istej univerzity, kam ich nechtiac povolá tamojší profesor Ragnar. Na škole práve prebieha tradičný týždeň žartíkov, počas ktorého sa dve konkurenčné študentské spoločenstvá pretekajú v tom, komu sa podarí vymyslieť vtipnejší kanadský žart na úkor zvyšného osadenstva fakulty. Častou obeťou týchto nemiestnych fórov je práve suchársky Ragnar, ktorý sa prostredníctvom ghoulíkov rozhodne študentom tento veselý týždeň poriadne osladiť... (Karamanlis)

(více)

Recenze (19)

kajda.l 

všechny recenze uživatele

Ultimátní béčkovej rachot nepostrádající nic s toho, co mám v žánru hororové komedie tolik rád. Výborně vypadající a podané zrůdičky (ďábly), které mě svým absurdním humorem dostávaly do kolen, krásné kozaté slečny, banda stupidních studentíků a padnoucí braková muzika, která skvěle doplňovala hutnou 80' atmosféru. Ohodnotit třetí ghoulíky není jednoduché, protože naprosto rovnoměrně balancují na hraně plné palby a smradlavého, záchodového odpádku ze kterého (ghoulíci) vzešly a je na každém, jak se k tomu postaví. Já možná trošku zbaběle volím zlatou střední cestu a 65%. Chtě nechtě..bavil jsem se. ()

PKD 

všechny recenze uživatele

Měl jsem na výběr....španělskou, maďarskou či polski lektor verzi. Zvolil jsem tedy možnost č.3, neb polština je mi rozhodně bližší (což se ovšem později ukázalo jako ne moc velká výhoda) páč maďarsky ani španělsky moc neumím.:) To, co jsem ovšem dostal, ve výsledku předčilo veškerá moje očekávání a to jsem o filmu samotném ani skoro žádná neměl. Pro POLSAT vyrobený čtený překlad, který byl navíc zvukově tak geniálně zesynchronisován, že jsem prakticky neslyšel pořádně ani toho dunivého polského démona co to četl, ani tu orig. dialogovou stopu. Neskutečný zážitek už z tak ujetého děje, ještě umocnilo zjištění, že jde prakticky o stejnou kultovní záležitost co se týče tohoto druhu prehistorického ´´dabingu´´ jako naše verze Demons 1+2 apod. Děj samotný jak jsem již předeslal, byl ujetý až bych přísahal, že to má na svědomí Wynorski, který byl u následujícího dílu, tak nějak v polospánku, krom scén, kdy režíroval božskou Alexandru. Ale, když se k tomu přidal ten pán, který si klasicky ulehčoval práci tím, že ne zrovna veškeré vyřčené dialogy pro polské guilty pleasure chtivé diváky přečetl, film dostal zcela nový rozměr a já spolehlivě výbuchy či přímo salvy...smíchu (a to tam ani nemuseli býti samotní Ghoulící, kteří zde mluví, což bych tvůrcům vytknul) a min. do poloviny šílenou chuť, tomu napáliti díky Polákům tu 4.hvězdu. Pochválím i úvodní 3 min. kde jsem se řezal smíchy a to se ještě nezačalo polsky číst a zejména úvodní credity, dávají nepřipravenému divákovi porci Bláznivé Střely a reminiscenci na totálně ulltramega kultovní otvírací titulky k Supermanovi III.;-))) Pekna robota. Doskonale vykonano. P. s. aby nevznikla mýlka, pokud bych měl k dispozici obyč. orig či cz verzi, tento komentář by vypadal z 55% jinak.;-) ()

Reklama

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Po tom, čo druhé pokračovanie Ghoulies vsadilo na odľahčenejšie poňatie a predčilo tak suchopárnu jednotku to trojka s tým humorom naopak až prestrelila. Z Ghoulies sa tak v tom sequeli stala detinská teenagerská komédia, situovaná na pôdu americkej univerzity, akých sa točia desiatky. Trápne vtípky, blbé postavy, ghoulíci neschopní spáchať poriadny mord... ako-tak to zachraňujú jedine pekné dievčatá, ktorých sa tu vyzlečie naozaj dosť... ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Riadny trash. Na jednej strane takmer nulový bodycount, strašný "humor", prehnaná komediálnosť, nepríjemne ukecaní (a nevtipní!) ghoulies a katastrofálny dej o dni žartíkov; ale na strane druhej to zachraňuje veľmi kvalitný boobiecount, slizké príšerky a (napriek roku vzniku) skvelá atmosféra 80s. Len pre fanúšikov brakovej hororovej zábavy. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Ghoulies se opět vrací a s plnou vervou, jen tentokrát o něco více zábavnější. Teda ne že by to byl lepší díl ale film je ještě odlehčenější než původní film, což samozřejmě neškodí jen škoda že celej film staví na humoru kterej musel být křečovitej už i v těch 90 letech. Nicméně kvalitní efekty a masky od samotného Buechlera nemají chybu a jsou parádní a ghoulíci jsou parádně slizký potvory. Herci mě potěšily sice Lee vypadal divně většinou ho vidím ve vážnějších rolích a tady v jeho začátcích jako totální pako. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Zatiaľ čo prvé dva diely boli klasifikované rodinne prístupným ratingom "PG-13", tretí a štvrtý diel dosiahol neprístupného "R". (Paldiny)

Reklama

Reklama