Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

pytlik...

Oceňuji, že si autoři byli vědomi plytkého děje, a tak do filmu zakomponovali pár rébusů, aby divákovi za tu hodinu a půl mozek úplně nevyschl. A musím říct, že se jim to povedlo, celou dobu mi to v hlavě šrotovalo na plné obrátky. Do všech rolí hochů obsadili úplně stejné typy, černovlasé, snědší, podobně oblečené, takže já se v nich až do konce  nezorientoval. S výjimkou toho obtloustlého hlavního "hrdiny", toho jsem cca po hodině rozeznal bezpečně. Příště, když už z nějakého důvodu nemůžou obsadit blonďáky či dlouhovlasaté, by to chtělo odlišit je aspoň barvou košil. Ten, co by nosil zelenou, by se jmenoval Brown, aby to bylo složitější a ftipnější, apod. Jinak je fajn, že film je nazvaný jako komedie, aspoň to člověk ví, protože jen z dívání by na to nepřišel. ()

Krysa SPK

Nerozumím americkému teenagerovskému humoru. Co je, proboha, legračního na tom, když někdo souloží s koláčem nebo pije sperma ??? Vskutku debilní komedie... ()

sahe

Myslím, že to byl průlom v těch teen komediích... Byl to dobrý námět, scénka s koláčem je už mezi mládeží snad zažitá a rozdávání si to s židlí... no kdopa by na to zapomněl :-) ()

PanFilmov

Tieto prvé prcičky sú bezpochyby tie najlepšie, najoriginálnejšie a najvtipnejšie z celej série, ďalšie pokračovania samozrejme tiež majú niečo do seba, ale postupne ubúda originalita ako pri filmoch takého razenia býva zvykom. Ale jednoznačne si celá séria zaslúži pozornosť a keď už pozriete prvý dej nedá vám nevidieť ďalšie. ()

JohnSmith

Fajn komedie,která sice místy hraničí s nechutností,ale člověk se velmi dobře pobaví.A k tomu je tu hned několik nezapomenutelnách scén jako sex s koláčem,nebo hromadný sledování Jimova striptýzu.Perličkou je Eugene Levy. ()

Compadre

Prci, prci, prcičky je snad teenagerakej všeobecnej kult. Neexistuje snad nikdo kdo by je neviděl a koho by nerozesmály :) skvělá práce ()

Imune

Jak už tu bylo plnokrát zmíněno, musím jen potvrdit. Tento snímek odstartoval vlnu těchto teenagerovských komedií a podle mýho byl taky nejlepší z nich. Proto, a taky kvůli té parádní zábavě a neskutečné náloži hlášek, tu hvězdu přidám. 75% ()

lykan9

Asi nejlepší teenagerovská komedie jakou jsem kdy viděl. Stifller, Jim, Oz i Finch jsou nezapomenutelné postavy. Scény a hlášky z tohoto filmu doslova zlidověly. Pokračování už sice tak dobré nejsou a některá jsou dokonce i špatná, ale Prci, prci, prcičky 1 jsou dnes již kultovka a já se k ní velice rád vracím a přesto, že jsem jí již několikrát viděl, tak se vždy hodně nasměju. ()

Sany33

Príbeh: Štyria najlepší kamoši sa v poslednom ročníku na strednej dohodnú, že stratia svoje panictvo. Sprvu jednoduchá úloha sa ale razom komplikuje. Herecké obsadenie:  Sprvu nepoznaný kasting americkej teenege garnitúry preslávil práve ento ikonický film. Prevedenie: Ide v podstate o kult čo sa týka teenege american movies. Postavy sú zábavné a majú rozdielne charaktery, čo diváka aj celkom baví. Najviac samozrejme Stifler. Pocity: Najviac sa mi páčilo, že do jednotlivých postáv sa dá krásne vžiť a dosť dobre sadnú aj na ľudí z môjho okolia. Samozrejme sme to nebičovali až do prcania jablkového koláča ale za cestou za stratou panictva sme robili kadejaké sprostosti. Pridaná hodnota: Kultová Americká komédia zo stredoškolských lavíc. 86% ()

Guzo

Naprosto zásadní film v žánru teenagerovských komedií, který se snad nikdy neohraje. Ve všeobecném měřítku bych rozhodně 5 hvězdiček nedal, ale v rámci těchhle komedií si to s klidem troufnu.. :-) ()

czdmaso

Už jsem to viděla snad pětkrát, ale teď po dlouhé době a ejhle koukám nějak jsem to dosud nehodnotila. 3* jsou tak akorát - být panic ve čtvrťáku je fuška a už na to téma byly natočeny větší sr.... Já se včera celkem dobře bavila. ()

sskrblik

Teenagerovská komedie z roku 99, kterou byla povinnost vidět. Jeden z must-see filmů té doby a kult. Film může být vnímán jakkoliv, ale ve svém žánru, který i film určil je tohle jeden z nejlepších filmů... ()

toyrider

Moc tyhle teenage komedie nežeru a na tohle jsem se nikdy dívat nechtěl, ale teď mi to nabíla televize a slušně sem se zasmál.Tohle můžou vymyslet jen Američani:"Přijde den kdy zasuneme!" ()

klima777

Ano, American Pie jsme viděli skoro všichni... A bylo to celkem zábavné; nicméně jednou stačilo. Ten film je oplzlý? Někteří členové čsfd se navzájem častují nadávkami daleko drsnějšího kalibru. Tak proč se pohoršovat nad teenagerskou komedií? Rozpor mezi realitou a fikcí :-D ()

venca163

Je to poctivej film. Prcičky byly první, přinesly novou éru teen zábavy (která byla následně různejma sračkama podojena až hanba) a v určitym věku to byl dokonce film nejlepší. Omg jakej jinej film zavedl uplně novou kategorii na redtube? I rest my case. Vždycky mě to pobaví! #milf #mcbp #s-dabingem-i-bez-něj (80%) ()

Taio

Takto nám to celé začalo a za seba musím povedať, že čo som videl doteraz komédie tak s kludným svedomím by som ju šupnul do top10. Vtipné, originálne a miestami poučné. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě