Prci, prci, prcičky 2

• USA American Pie 2 (více)

Postavy, které milujete, jsou zpět! Jeden rok po smolném maturitním plesu zvěčněném ve filmu Prci, prci, prcičky se všichni vrací, aby spolu strávili prázdniny. Z nevinně vyhlížejícího domu na pláži se stane centrum nespoutané zábavy. Pět kluků objeví ohromnou sílu přátelství… a superlepidla. Pět dívek odhalí tajemství lásky… a pravidlo tří. Pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát vymkne kontrole. Někdo se dočká nočního překvapení, někoho zaskočí velmi vstřícná sousedka, ale každý si užije prázdniny, na které nikdy nezapomene! (Magic Box)

Tonom27

Dorovná se z části jedničce, místy až moc vysoká snaha o neustálý ,,vtip".. Mimochodem skvělá hudba v podání Davida Lawrenceho. 75% ()

Elanornegra

Jedno z mala podarenych pokracovani s identickym hereckym obsadenim. Gagy opat genialne aj ked ta chemia uz nebola na takej urovni. Nieco mi tam jednoducho chybalo, mozno ta nevinnost ktorou bola zakonecna jednicka. Mozno preto, ze to bolo opat tou Stiflerovou mamou uz okukane. Kazdopadne aj po rokoch stale pozeratelne. 70% ()

Marrakech86

Po jedničce to šlo lehce dolů, po maturitním plese se příběh přesouvá na vysokou školu, lehce horší jak jednička, přesto jsem se bavil. ()

Cerna_kosile

"Steve, to vyhlížení fízlů je na hovno". Nejlepší způsob, jak se na mejdanu zbavit mladšího brášky je poslat ho campovat před dům. První ročník na vysoké je za námi, začíná léto a opětovné přátelství s alkoholem, mladými dívkami a Stiflerem nabírá další obrátky. Strávit prázdniny na chatě u moře, dělat směšnou natěračskou práci u dvou lesbiček a na konci uspořádat party roku. Ano takové byly plány, dnes už odpaněné, hlavní čtverky. Ve velmi podobném duchu nesoucí se druhý díl plně dosahuje kvalit toho prvního. Kdo ví, jestli Jimbo bude ještě někdy operovat s vteřinovým lepidlem.. ()