Prci, prci, prcičky 2

• USA American Pie 2 (více)

Postavy, které milujete, jsou zpět! Jeden rok po smolném maturitním plesu zvěčněném ve filmu Prci, prci, prcičky se všichni vrací, aby spolu strávili prázdniny. Z nevinně vyhlížejícího domu na pláži se stane centrum nespoutané zábavy. Pět kluků objeví ohromnou sílu přátelství… a superlepidla. Pět dívek odhalí tajemství lásky… a pravidlo tří. Pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát vymkne kontrole. Někdo se dočká nočního překvapení, někoho zaskočí velmi vstřícná sousedka, ale každý si užije prázdniny, na které nikdy nezapomene! (Magic Box)

Bartson

Nemůžu hodnotit jinak. Prostě na této komedii moje generace vyrůstala a skvěle jsem se u ní bavil, plus má také to, že když jí vidím vícekrát, stále mě baví. Herci jako Stifler měli své velké fankluby a proto je tato komedie pojmem. Dvojka si myslím, že je hodnotný nástupce jedničky. A i zde doporučuji poslech v originále. Za dabing osobně dávám odpad...tohle mě zase tahá za uši, oproti dabérům starší generace. ()

Hellbilly

Jednotke sa to minimálne vyrovná, dokonca mám pocit že je to ešte o kúsoček lepšie. Fóry ešte bláznivejšie, Stifler ešte nadržanejší a soundtrack najlepší zo všetkých dielov. Veľmi svižná a príjemná oddychovka. ()

chosan

Jasně lepší než 1 možná o celou hvězdičku. Zkrátka přilepení údu lepidlem tomu se žádný jiný prcičky nevyrovnaj to ať si říká kdo chce co chce. ()

P@\/EL

Povedená komedie, která z části navazuje na předcházející film. Najde se tu řada bláznivě srandovních situací a výborných hlášek, na kterých je celý film postaven. Jednotlivé postavy jsou opět vynikající. Děj není nikterak složitý, ale člověk nemusí pří sledování přemýšlet, pořádně se zasměje a parádně se pobaví. A nakonec bych chtěl vyzdvihnout výborný soundtrack. ()

SpeedyL

Ani nevím, co mne to popadlo, ale stáhl jsem si první 4 díly "Prciček". Kdybych měl udělat žebříček kvality, tak nejlepší a nejvtipnější mi přišla dvojka, potom jednička a nakonec trojka. Čtvrtý díl se pohybuje na hranici koukatelnosti. Hlavní jeho problém je, že se zde vymění většina herců a Stiffler není původní Stiffler, ale jeho mladší bratr. Ten ho sice věrně napodobuje (nebo se o to aspoň snaží), ale není to moc vtipné, jako spíše drzé! Takže hodnocení: Prcičky 1 = 70%, Prcičky 2 = 75%, Prcičky 3 = 60%, Prcičky 4 = 30% (a možná i méně). ()

Svadbos

Lenivé pokračovanie. Väčšina ženských vedľajších postáv sa vo filme objaví iba symbolicky. V miestach, kde bol originál chytrý, je tento film hrubý a otrepaný. Tento film žmýka nápady z prvej časti a chce ťažiť z obľúbenosti hlavných postáv. Necenzurovaná verzia má dĺžku 111 min. ()

Peenugirl

Až tak som im to teraz nežrala, ale Jim and superlepidlo mi zato úsmevy vyčarilo, a Finch je ešte stále môj miláššek ;) 60% ()

mcamino

Už to není ono, jak říkají sami hlavní hrdinové, dal bych tomu tak 4. Avšak s ohledem na díly, které následovaly tomu musím nechat 5*. Tak i tak, zábava nevázla a i když to není jako první díl, já si dvojku s chutí pustím vždycky. ()

PepsonFikson

Podle mého názoru nejlepší z celé serie. Ale co musím vypíchnou je ten název. Zkrátka první 3 a poslední film si nezaslouží ten hloupí překlad Prci, prci, prcičky. Díly 4, 5 a 6 ty sou sami o osobě samostatné kategorie. Proto je neberu jako jednu série. Takže za mě Palec hore. ()

Mukade

Tara Reid tu vyzerala, ešte ... , supper :) .................... Celkovo sa to spuritánštilo ešte viac - Biggs odmietne Shannon, kôli ... , ostatní traja zo 4 hlavných hrdinov tiež variácie monogamnosti... Skrátka "good sweat boy" film, Rosamunda Pilcher !! LOL ... ()