Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na ulici je zavražděn Eric, bratr šéfinspektora Reda Metcalfea. Vrah při útěku letmo vrazí do Redovy ženy Susan. Téměř současně je nalezena mrtvola muže pohřbeného zaživa. Na stejném místě byl před dvěma lety zavražděn John Hardy; jeho vraha, Davora Pasoviče, zatkl inspektor MacIntyre. Zanedlouho je zavražděna i Russova sestra Jenny. Metcalfe se domnívá, že oba Hardymu dlužili peníze. MacIntyre zatajil jisté informace a zatkl nevinného… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

LaciLC 

všechny recenze uživatele

Prakticky neznáma britská trojhodinová (!) televízna kriminálka. Čo je však mimoriadne zaujímavé, myslel som si, že sa pri nej budem nudiť viac. Je jasné, že film občas strácal dych, ale nie raz bol zase napínavý a celkovo až na zopár pasáží aj pútavý. Mesiáš 2 je vcelku zvláštny film, dalo by sa povedať televízne netelevízny... Som si istý, že keby bol o polovicu kratší, bol by výborný. Aj keď mu táto "pánoprsteňovská" dĺžka evidentne neprospieva, už len kvôli nej sa nejedná o ojedinelú záležitosť a to najmä vo svojom žánri. Ako film je to možno aj nadpriemer... ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Téměř stejně dobré, jako první minisérie. Opět zajímavé vraždy i motivy, odhalení tentokrát mnohem zajímavější. Opět nemám téměř nic, co bych vytknul, i druhý Mesiáš je špičková thrillerová záležitost, jen ta jednička je nepatrně lepší. A myslím, že kratší stopáž by mu jen uškodila. 80%. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama