Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Pepinec

Já se nespokojím s hodnocením, že název mluví za vše. Bullshit je po našem hovadina. Co to je? Hovadina může být třeba pohádka o zeleném prasátku, vyvražďovací horor s delfínem v hlavní roli, životopisné drama o nejdéle žijící jepici nebo muzikál o pouličním gangu popelářů, ale rozhodně se nesluší lichotit označením hovadina něčemu, čemu je i odpad odměnou. Asi nikoho nepřekvapí, že ta jedna hvězda je za kozénky; jen díky nim jsem totiž tohle peklo přečkal. ()

runner85

Čakal som úplne odveci somarinu, tak som bol celkom milo prekvapený, celkom zabávané, až na ten fekálny humor čo tam trochu bol ... inak táto zmes filmov Breakfast Club, American Pie, Cruel Intentions, 10 Things I Hate About You, She's All That bola zábavná ak tam dakto videl ešte iný film nech mi napíše do pošty :D ... PS Chyler Leigh tak kvôli tebe si asi pozriem ešte pár filmov :D ()

Des2

Geniální parodie. Tleskám za zboření všech teenagerovských klišé a tomu, že si Bulšit dokázal pohrát nejen s komediemi (Prcičky, Taková normální holka...), ale i s tak vážnými filmy, jako je Americká krása. Trocha fekálií přece nikomu neublíží, tohle je kult velikosti Scary Movie :) A s výborným soundtrackem k tomu. ()

Kordus

Není dobré dávat na rady dobrých kamarádů. Protože pak vám mohou doporučit filmy, které oni sami považují za božské komedie, leč pravda je tam venku... A tak jsem na jedno takové doporučení viděl filmy Bulšit a Klub Sráčů. :) Děkuji, už nikdy více :) Ale přesto mi nějaká věc na tomhle filmu byla sympatická a když porovnám s KS... neměl bych dát spíš dvě hvězdičky ??? ()

Jacinda

Je mi jedno jestli je tenhle film idiocie. Je. Ale některé scény jsou neskutečné. Příprava párty u Prestona, poškola, prohlížení si vlastních fotek v chodbách školy, vystřižená fotka imatrikulacde na Princetonu nebo malování obrazů. Je to přehnané, ale je to vtipné. Neočekávala jsem od tohoto filmu nějakou myšlenku. A díky tomu si u něho odpočinu, zasměju se a ba i dokonce ozdobím stromeček. Jsem divná. Možná. Ale kde jinde se zároven podívám na tolik filmů, protože Bulšit si dělá "prdel" hned z několika teenagerovských dílek. ()

• Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo v Los Angeles a okolí. (Real Tom Hardy)