Kanada,
2007, 10 h 9 min
(Minutáž: 45–48 min)
Kamera:
Michael StoreyHudba:
Tom ThirdHrají:
Peter Outerbridge, Conrad Pla, Mayko Nguyen, Greg Bryk, Wendy Crewson, Tamara Hope, Jonathan Keltz, Amanda Stepto, Patrick Garrow, Michael Seater, David Huband, Stewart Arnott, Noam Jenkins (více)Epizody(13)
-
A Spontaneous Moment (S03E01)
-
Dust in the Wind (S03E02)
-
Strangers in the Night (S03E03)
-
I Dream of Genomes (S03E04)
-
The God of Commerce (S03E05)
-
Phantoms (S03E06)
-
One Hand Washes the Other (S03E07)
-
Sleepers (S03E08)
-
Let It Burn (S03E09)
-
Unbearable (S03E10)
-
Adrift (S03E11)
-
Jacobson's Organ (S03E12)
-
Back to the Future (S03E13)
Hrají
James Allodi
Kanada
Nejlepší seriály:
Souputníci (2023) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2004) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Ingrid Kavelaars
Kanada
Nejlepší seriály:
Prváci (1993) (seriál)
Lonesome Dove: The Series (1994) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Jason Spevack
Kanada
Nejlepší seriály:
Cena za lidskost (2011) (seriál)
Hodina duchů (2010) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Jeff Roop
Kanada
Nejlepší seriály:
Titans (2018) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Jee-Yun Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
The State Within (2006) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Richard Fitzpatrick
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Stephen Amell
Kanada
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Joy Tanner
USA
Nejlepší seriály:
Zámek a klíč (2020) (seriál)
Mythic Warriors: Guardians of the Legend (1998) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Leah Pinsent
Kanada
Nejlepší seriály:
Flashpoint (2008) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Sharon Lewis
Nejlepší seriály:
Flashpoint (2008) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Připraveny nebo ne? (1993) (seriál)
Karen Ivany
Nejlepší seriály:
Orphan Black (2013) (seriál)
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Wonderfalls (2004) (seriál)
Bill MacDonald
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Philip Akin
Jamajka
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Dan Lett
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Duane Murray
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Victor Garber
Kanada
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Rozvedený se závazky (2010) (seriál)
Theresa Tova
Francie
Nejlepší seriály:
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Agresivní virus (2014) (seriál)
Dmytro Čepoveckyj
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gangland Undercover (2015) (seriál)
Podivné náhody (1995) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Susan Kent
Nejlepší seriály:
Trailer Park Boys (2001) (seriál)
Chlapi z karavanů: Animák (2019) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)