Schloss Einstein - Seelitz 2000-2001 (2000) (série)
Režie:
Renata KayeScénář:
Laura HelsingHudba:
Joachim-Franz BartzschHrají:
Sarah Blaßkiewitz, Gregor Czempiel, Julian Hanschke, David Kampmann, Christoph Kozik, Jerusha Kloke, Martin Krahn, Marie-Luisa Kunst, Mandy-Marie Mahrenholz, Josefine Preuß, Lisa Schumme (více)Hrají
Sarah Blaßkiewitz
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Gregor Czempiel
Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Julian Hanschke
Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
David Kampmann
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Christoph Kozik
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Jerusha Kloke
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Martin Krahn
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Marie-Luisa Kunst
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Mandy-Marie Mahrenholz
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Josefine Preuß
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Lisa Schumme
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Anja Stadlober
Rakousko
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Tino Wagner
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Marcus Wengler
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Thommi Baake
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Létající doktoři (1997) (seriál)
Karsten Blumenthal
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Simone Frost
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Ivan Gallardo
Chile
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Peter Hausmann
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Judith Klein
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)