Rodinný
Německo,
2003, 26 h 40 min
(Minutáž: 25 min)
Epizody(64)
-
Episode 1 (S07E01)
-
Episode 2 (S07E02)
-
Episode 3 (S07E03)
-
Episode 4 (S07E04)
-
Episode 5 (S07E05)
-
Episode 6 (S07E06)
-
Episode 7 (S07E07)
-
Episode 8 (S07E08)
-
Episode 9 (S07E09)
-
Episode 10 (S07E10)
-
Episode 11 (S07E11)
-
Episode 12 (S07E12)
-
Episode 13 (S07E13)
-
Episode 14 (S07E14)
-
Episode 15 (S07E15)
-
Episode 16 (S07E16)
-
Episode 17 (S07E17)
-
Episode 18 (S07E18)
-
Episode 19 (S07E19)
-
Episode 20 (S07E20)
-
Episode 21 (S07E21)
-
Episode 22 (S07E22)
-
Episode 23 (S07E23)
-
Episode 24 (S07E24)
-
Episode 25 (S07E25)
-
Episode 26 (S07E26)
-
Episode 27 (S07E27)
-
Episode 28 (S07E28)
-
Episode 29 (S07E29)
-
Episode 30 (S07E30)
Hrají
Kristina Böhm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Doktor z hor (1992) (seriál)
Natascha Born
USA
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Raphael D'Souza
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Max Fritzsching
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Philipp Gerstner
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Dennis Habedank
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Jerusha Kloke
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Emely Neubert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Sofie Popke
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ronja Prinz
Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Philipp Scheffler
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Paula Schramm
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Anne-Sophie Strauß
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Daniel Wachowiak
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ahoj, Robbie! (2001) (seriál)
Cyrill Berndt
Německo
Nejlepší seriály:
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Daniel Enzweiler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Rebekka Fleming
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Simone Frost
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Robin Gooch
USA
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Ludwig Hollburg
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Helicops (1998) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)