Rodinný
Německo,
(2006–2007), 21 h 40 min
(Minutáž: 25 min)
Epizody(52)
-
Episode 31 (S10E31)
-
Episode 32 (S10E32)
-
Episode 33 (S10E33)
-
Episode 34 (S10E34)
-
Episode 35 (S10E35)
-
Episode 36 (S10E36)
-
Episode 37 (S10E37)
-
Episode 38 (S10E38)
-
Episode 39 (S10E39)
-
Episode 40 (S10E40)
-
Episode 41 (S10E41)
-
Episode 42 (S10E42)
-
Episode 43 (S10E43)
-
Episode 44 (S10E44)
-
Episode 45 (S10E45)
-
Episode 46 (S10E46)
-
Episode 47 (S10E47)
-
Episode 48 (S10E48)
-
Episode 49 (S10E49)
-
Episode 50 (S10E50)
-
Episode 51 (S10E51)
-
Episode 52 (S10E52)
Hrají
Daniel Enzweiler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Rebekka Fleming
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Jan Hartmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Matthias Henkel
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Ludwig Hollburg
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Helicops (1998) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Wilfried Loll
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Madeleine Lierck
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Weijian Liu
Čína
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Tao Li Ma
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Robert Schupp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Shirin Soraya
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Grit Stephan
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Wendy Trempler
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Simon Hahn
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Gert Schaefer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Adrian Wahlen
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Fritz Eggert
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Philipp Gerstner
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Zoe Luck
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Sandrina Zander
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)