Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tanzie a Ava, velmi bohaté sestry, jsou dědičkami rodinného majetku. Jednoho krásného dne se jejich pozlacený svět díky skandálu zhroutí. Jejich bohatství je pryč. Musí se postarat a řešit věci, kterými se nikdy nemusely zabývat! (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (83)

H4N1CK4 odpad!

všechny recenze uživatele

Film o dvou bohatých sestrách-dědičkách, které jsou tak vypatlané, že si vypálí vlastní barák, klíčky od auta dají omylem zlodějům a nechají se připravit o firmu, takže skončí bez koruny (vlastně bez dolaru) na dlažbě... Jinak jsou to ale samozřejmě krasavice inteligentní! Takže není divu, že všechno dobře dopadne a ještě k tomu klofnou dva hodné a chytré kluky, kteří ségrám pomůžou nejen získat firmu zpět, ale dokonce zahýbou i jejich hodnotovým žebříčkem! :D ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Dvě sestřičky mají všechno, paří na mejdanech, chodí na večírky, užívají si života,ale pak příjde průšvih. Jejich nádherný a bezstarostný život se jim zhroutí jako domeček z karet. Holky musí začít pěkně od píky. Z namyšlených princezen se stanou normální a obyčejné holky. Typická americká komedie. Taková blbůstka, když už jste všechno viděli a nic vás nemůže překvapit. Nemám nic proti obsazování vlastní rodiny do filmů, někdy je to super, ale dvě Duffové na jednom písečku, to je trochu moc. ()

Reklama

Thomick odpad!

všechny recenze uživatele

Ouch ... uječený ségry v hlavních rolích, samí neherci ve vedlejších, pitomé dialogy, které vás nutí opakovat si pořád dokola evergreen téhle povrchní kraviny - "What?" . Usmát se? Zapomeňte, to byste si museli odmyslet celkem reálnou představu, že jsou Duffky takové i ve skutečnosti. Navíc proč se křenit, když to všechno, čest výjimkám, bylo myšleno vážně? Hlavně, že jsou teď H+H v balíku, což? ... ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Tyhle holky jsou spíš v pytli než v balíku. A celý film s nimi. Afektované přehrávání má zřejmě zamaskovat absenci humoru, nebetyčnou nudu, hloupost scénáře i režisérskou bezradnost. Bohudík je to pitomé tak moc, že je to občas svým způsobem až zábavné. Ale zase ne dost na to, aby se to vydrápalo o hvězdičku výš. ()

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Dvě bohatý fifleny, který mají v mozku prázdno se pouští na vlastní pěst do pátrání po véélkém podrazu na jejich podnik(či podnik jejich otce). Ale najednou začnou bejt kdovíjak chytrí a všechno vyřešej, samozřejmě s pomocí dvou nápadníků, kteří vypadaj spíš jak otroci těch dvou hus. Bylo to k smíchu, ale nemůžu popřít, že jsem se nebavil. Ale teď se docela směju zařazení tohoto snímku do DRAMA. Ach!! Vlastně to trochu bylo drama, když si celej film stěžovali na puchýře, boty, šaty, auta, autobusy, lidi a všechno ostatní. 35% ()

Galerie (21)

Zajímavosti (4)

  • První film, kde spolu hrají sestry Hilary Duff a Haylie Duff. (HappySmile)
  • Natáčení začalo 18. dubna 2005 a 32. května 2006 Lukas Haas (Henry) oznámil, že pro film možná nenajdou distributora. Nakonec film koupila společnost MGM a v srpnu ho uvedla v 1 500 kinech, kde propadl. (HappySmile)

Reklama

Reklama