Michael Newman (Adam Sandler) je věčně ustaraný workholik. Nemá téměř žádný čas na svou ženu (Kate Beckinsale) a děti, zvlášť když musí neustále usilovat o přízeň nevděčného šéfa (David Hasselhoff) a bojovat o zasloužené povýšení. Až potrhlý prodavač Morty (Christopher Walken) mu nabídne klíč ke splnění všech jeho přání: magické dálkové ovládání, díky kterému se může vyhnout všem životním přehmatům, jež pro něj měly stále nepříjemnější důsledky. Michael své nové schopnosti před okolím škodolibě tají, zrychleně přeskakuje nemilé události své rodiny i svých přátel a vůbec si neuvědomuje, že dálkové ovládání postupně přebírá kontrolu nad jeho životem... Klik - život na dálkové ovládání – to je zábavná a svižná komedie o jednom dobrodružství, které se poněkud vymklo kontrole. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Nenápadná americká komédia s nádychom sci-fi fantasy. Variácie na cestovanie v čase mám rád, takže tento film mi prišiel celkom vhod. Využíva túto tému jednoducho a s humorom. Adam Sandler v hlavnej úlohe odviedol taktiež dobrý výkon, čo možno tvrdiť i o ďalších hercoch, vrátane Davida Hasselhoffa. Nie je to však komédia pri ktorej sa budete zadúšať smiechom, ale je to podarený príjemný film. *** ()

Divočák

Sandler natočil opravdu podivný film. Zatímco první půlka je jeho typická komedie, kdy se může vyblbnout co hrdlo ráčí a vtípky se pohybují na stupnici - super až neskutečný trapas, ve druhé půlce příběh nesmírně potemní a na jeho konci se nebudete stačit divit. Inspirace Dickensovou "Christmas carol" je sice do očí bijící, ale vše je podané docela originálním způsobem a celý film tak dostává úplně nové otáčky. Na čem Click hodně staví jsou herci. Sandler sice nijak nevybočuje z řady, ale Hasselhoff si svůj filmový návrat vyloženě užívá a Kate Beckinsale je prostě nádherná:). Za to, jak nestydatě ji Sandler obskočil, by ho měli okamžitě kastrovat!!! ()

Shakers

Neverím ale je to tak.Ten film sa my normálne že ľúbil.Keď som videl asi cca prvých 10-15 minút, tak už v tedy som sa začal nudiť, pretože vtipy takého kalibru ako boli tu sa nájdu skoro všade.No keď sa dej posnul do obchodu kde si náš Michael Newman ľahol na postel to začínalo byť čoraz viac a viac zaujímavejšie.Ale stále to nebolo tak zaujímavé, aby ma to dostalo.Aj keď ma film celý čas nevedel dostať do úžasu, posledných 20 minút bolo skvelých natoľko, že som mal neskutočnú radosť, že to pozerám.Záver filmu bol neskutočne citovo perfektne zvládnutý, sám nechápem ako mohol byť pre mňa začiatok tak nudný a nezaujímavý keď záver bol tak skvelý.Čo sa týka hereckého obsadenie tak Walken skvelý, Sandler zrovna tak a moja obľúbená herečka Kate Beckinsale zvodná a sexi ako vždy(čo vám budem hovoriť však ste počuli Walkena vo filme či nie? :-) 70% - 3* ()

Fr

Univerzální ovladač. Jedno tlačítko na všechno. Jen namířit, zmáčknout, potom se naprogramuje sám...... . Některé věci se prostě dějí, dějí a užitek - tedy požitek - žádný. Trochu fekálního humoru (inu Sandler) a také moralizování, ze kterého Vám (asi) budou slzet oči. Ale obojí beru, protože je to bohužel (to moralizování) FAKT. Už to není jen o sympatiích k Sandlerovi. Jeho filmy začínají být pro všechny. Jen by to chtělo zvednout kvalitu. Po skončení mě napadá, že to mohla být veselá komedie. A bacha! Každej nemá dva pokusy! ()

freddy

Průměrná komedie, která přichází se zajímavým a nekonvenčním nápadem, že díky jednomu ovladači můžete ovládat celý svůj život, ale nakonec už o to ani nestojíte a přejete si, aby se vám tento ovladač nikdy nedostal do ruky. V hlavní roli tohoto filmu je k vidění Adam Sandler, který v sobě komika rozhodně nezapře, a který si svou roli vyloženě užívá. Já se přiznávám, že komedie mám velmi rád a je to můj nejoblíbenější žánr. Je mi jasné, že pro někoho je komedie žánr pokleslý, pro mne to je ovšem hlavně žánr, díky kterému mám možnost se pobavit, odpoutat se od reality a zapomenout na své starosti. A přesně to mi tato komedie nabídla, takže si určitě nezaslouží nějaké nízké hodnocení. Ovšem je pravda, že onen originální nápad už po nějaké době začne nudit, a i když tvůrci dělají, co mohou, aby neupadli do jakéhosi bludného kruhu a hlavní hrdina se díky tomu dostává do stále nových a zajímavých situací, přesto to opravdu začne tak po půlhodině nudit a dá se říci, že diváka potom už téměř nic nepřekvapí. A to je hlavní chyba této komedie. Nápad je to dobrý, ale pobaví jen chvíli. Ale pořád to stačí na to, abych film zařadil do průměru, protože přece jen tak špatné to zase nebylo. Proto tato komedie ode mne získává tři hvězdičky. ()

• Hudbu k filmu mal pôvodne zložiť Alan Silvestri, no kvôli nezhodám od projektu v marci 2006 odstúpil. (m.a.t.o.)

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky

26.02.2007

Rozdáno. Až na pár výjimek (jako například kategorii Nejlepší zahraniční film) se moc překvapení v letošních Oscarech neudálo. Nejvíce Oscarů, konkrétně v těch nejsilnějších filmařských kategoriích -… (více)

Oscary již po devětasedmdesáté

Oscary již po devětasedmdesáté

24.01.2007

Rok se s rokem sešel a opět se budou vyhlašovat prestižní každoroční akademická ocenění - Oscary. Nejvíce nominací mají: Babel (7), Dreamgirls (8), El Laberinto del Fauno (6), Královna (6), Krvavý… (více)