Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 2
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024), 1339 h 52 min (Minutáž: 44–65 min)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

MartyMcFly89 odpad!

Ach jo, hledal jsem nějakou strašnost, na které bych se mohl vyjádřit a sdělit svůj hněv na patvar, tak děsivý patvar, jaký se tu vlastně prezentuje pod jménem Ordinace. No jo, ona je to vlastně blbost, která si hodnocení odpad zaslouží. Hurá :-) (odpusťte mi smajl, obvykle ho nepíši) ()

conoscenza odpad!

Po dlouhé, hodně dlouhé době jsem měl možnost zhlédnout kousek tohoto "oblíbeného" seriálu, a nestačil jsem se divit. Totální hnus, minuta za minutou plná kydů a žvástů. Kdyby to šlo, tak odpad rovnou dvakrát. :-) ()

smrtubohem odpad!

Kdo mi dokáže vysvětlit, že tahle osina v zadku každého náročnějšího diváka má zde na CSFD 18% a titul odpad, když na to čumí celej náš slavnej, moudrej a vzdělanej národ a všem se to děsně líbí - soudě podle četných a mnohdy vášnivých rozhovorů tuctů lidí v mhd, restauračních zařízeních a na ouřadech. ()

bobin

Seriál má kvalitní odborné poradce , protože po medicinské stránce nelze prakticky nic vytknout . Dějové linky byly původně poutavější , bohužel v posledních týdnech se melou jen na téma " kdo s kým " v posteli . Dvojice se stále jen prohazují a nic nového se neděje . Doufám jen v nějaké zázračné obrození . ()

lmc

Nevim jak u vás ale mě to po večerech, kdy jsem neměl přístup k internetu a nezbývalo nic jiného než Nova, zabavilo...:) Jinak je to samozřejmě absolutní sra*ka bez jakéhokoliv herectví či invence ()

EVIM odpad!

Nereálné, trapné, ubohé, hloupé,stupidní... a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna. Hrozná sračka!!! ()

George.Camel

Aby se měly ženské o čem bavit v práci a aby měli gynekologové plné ordinace. A hlavně jim nezapomeňte hodit do kasičky nějaký ten nezdaněný příspěvek, páč doktoři jsou opravdu špatně placeni. Chudáci. A tenhle seriál je skrytý marketing. Díky, nemám zájem. ()

jarabacek

Co si budeme povídat, když člověk příjde večer domů a potřebuje si pročistit hlavu, tak tahle bezduchá vymývárna je na to stvořená. Když vypneme mozek a jen koukáme, děj se jeví snesitelným, i když je často přetažený za vlasy, celkem se na to dobře kouká. Ale rozhodně to neni žádné sofistikované dílo, s úžasnou režií, herckými výkony a hlubokou myšlenkou. ()

yazik odpad!

Takovýhle typ pořadu by měl být zakázaný, jak to vůbec někdo dokáže sledovat? Holt jsou věci mezi nebem a zemí, které my, smrtelníci, nikdy nepochopíme.. ()

Reproduktor odpad!

Jen málokdy se dokážu na něco dívat s naprostým znechucením a přesto určitou fasnicí. Fascinací nadtím, jak to někdo může baštit. Já na tom teda nevidim nic, prostě nic. A nejsvětlejší bod na tomto pořadu? No přeci ty skvělé 10.minutové reklamy na jogurty a skvělé slevy v Penny. Bože, ještě že ovladač to jistí. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka