Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cuddyová dá novému vedoucímu diagnostiky Foremanovi na pomoc Chase a Cameronovou. House, který ještě nemá zpátky licenci, ale kterého chce přesto využít, jmenuje poradcem. A Foremanovým zkušebním pacientem je prezident Dibala, který má v plánu vyvraždit všechny příslušníky povstalecké etnické menšiny ve své africké zemi. House se zatím ubytoval u Wilsona a brzy se mu podařilo vyvolat konflikt se sousedem z bytu pod nimi. A i tento konflikt řeší netradičně, jak je jeho zvykem. (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

Petr.Kocfeld 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato epizoda je velmi dobrá.Dávám 4 hvězdy a 75 procent.Dr.House jsem si oblíbil hned.Tento seriál je 1 z mých nejoblíbenějších.Sekundující herci jsou také výborní.Tato epizoda se mi líbí hodně. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (11)

  • V epizóde zaznelo: "Vonia to ako... víťazstvo." Je to odkaz na film Apokalypsa (1979). (Pat.Ko)
  • Úvodná scéna, v ktorej sa Dibalovi (James Earl Jones) doručuje občianske predvolanie, muž, ktorý ho podáva, cituje titul 18 sekcie 1350 zo zákonníka Spojených štátov amerických. Táto časť sa nezaoberá genocídou alebo zločinmi proti ľudskosti. Sekcia 1350 sa týka „nepotvrdzovania finančných záznamov predstaviteľmi spoločnosti“. Sekcia zaoberajúca sa genocídou je sekcia 1091. (Pat.Ko)
  • V epizóde zaznela veta: "Stál by som vonku pred tvojím bytom celú noc a držal by som nad hlavou prenosný reproduktor, ale povedal si mi, že nenávidíš hudbu z 80. rokov." Je to odkaz na film Povedz niečo... (1989). (Pat.Ko)

Reklama

Reklama