Reklama

Reklama

Sexy botky

  • USA Kinky Boots (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Jak daleko byste zašli, abyste zachránili rodinnou firmu? Britsko-americký film podle skutečného příběhu.  Film v tradicích nejlepší britské dramatické tvorby vypráví příběh Charlieho Price. Ten se po smrti otce stává ze dne na den šéfem velkého rodinného podniku na výrobu bot v anglickém Northamptonu. Záhy se však ukáže, že finanční stabilita rodinného stříbra zdaleka není taková, jak všichni předpokládali. Naopak, bankrot firmy kvůli nedostatku zakázek se zdá být neodvratný. Mladý Charlie se ale odmítá nepřízni osudu podvolit. Hledá odbytiště, kde se dá, a ve své snaze najde nečekaného spojence ve výstřední kabaretní zpěvačce Lole. Snímek tak nepřibližuje jen osud jedné továrny na boty, ale zabývá se i takovými tématy, jako jsou z tradice plynoucí předsudky. (Česká televize)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (26)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Zdejší hodnocení filmu vysloveně naznačuje, kam kvality tohoto filmu spějí. Ono také posuďte sami. Kdo by se chtěl koukat na kluka, kterému spadne do klína fabrika na boty a tu mu pomůže zachránit jeden černej transvestita, kterého tu mimochodem hraje hodně luxusně Chiwetel Ejiofor. Angláni občas mají dar na absurdnost v příbězích a jeden takový je i tady. Pokud ale přeci jen filmu dáte šanci, tak podle mě dopadnete stejně jako Nick Frost, kvůli kterému jsem na tenhle film vůbec koukal. Pokud chcete vědět jak, tak se klidně podívejte. Ztráta času to podle mě nebude a ještě tu zažijete jeden zaručený příběh podle pravdy. ()

jiri.twist 

všechny recenze uživatele

Je to britsko-americký film, kdy Američané se snad podíleli jen finančně a naprosto převažuje vše britské. Natáčelo se v Anglii, hráli bristští herci (až na hlavního hrdinu, to je Australan), napsali a zrežírovali to Britové. Svěží komedie dle skutečné události, plná blbůstek s mocnějším závěrem v Miláně. Osobně mi tam "Lola" moc neseděla, ale zřejmě to byl záměr, vybrat na tuto roli takového kulturistu, spíše bych uvítal v této roli vyzáblejší vykrouceninku ... 7777 ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Líbí se mi téma, líbí se mi, jak je to bizarní, myslím v ději, protože dědictví firmy na boty, které zachrání jedině queer queen je prostě skvěle padlé na hlavu, ale má to svoje kouzlo. A herecky, hlavně díky výkonu Chiwetela Ejiofora, který neumí moc dobře zpívat, stojí film za pozornost. Jen nesmíte mít předsudky jako některé postavy. ()

Falko 

všechny recenze uživatele

Dnes sa pytam sam seba, co ma viedlo pozriet si tento film, v ktorom ide o zachranu tovarne na topanky, pricom hlavnemu hrdinovi pomaha transvestit menom Lola pri vyrobe topanok s vysokymi podpätkami pre muzov. Odpoved: ani neviem. Myslel som si, ze to bude blazniva komedia, ale nebola. Dokonca na zaciatku filmu mi bolo oznamene, ze film sa zaklada na skutocnej udalosti. Väcsinu filmu som sa nudil, az posledna polhodinka ma trosku zaujala, ale nic moc. Aby som nezabudol, tvorcovia si opät nezabudli vybrat krajinu, o ktorej sa nehovori nic dobre, co sa topanok tyka, Slovensko. EUROTRIP (2004) a HOSTEL (2005) nie su jedine filmy... 29.08.2008 ______ Joel Edgerton - (Charlie Price) +++ Chiwetel Ejiofor - (Lola) +++ Sarah-Jane Potts - (Lauren) +++ Nick Frost - (Don) +++ Linda Bassett - (Mel) +++ Hudba: Adrian Johnston +++ ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Milá, vtipná a dojímavá komedie. Film o tom, že se člověk nemá vzdávat a bojovat za každou cenu. Rodinná, obuvnická firma je před krachem. Její boty nejsou konkurenceschopné a tak mladý majitel firmy začíná propouštět lidi. Stačí však jeden nápad, jednoho posmutnělého transvestity a vše se mění k lepšímu. Vím, že takových filmů už bylo natočeno mraky a liší se jen prostředím. Mě se to však líbilo a většinou jsem se bavil. proto ty čtyři hvězdy, ikdyž je to spíš jen tak na tři a půl. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Film je inspirován skutečným příběhem továrny v Northamptonshire, která vyráběla tradiční anglickou pánskou obuv a přešla do výroby kozaček pro transvestity, aby zachránila upadající rodinný podnik a udržela pracovní místa pro místní komunitu. (HappySmile)

Reklama

Reklama