Epizody(51)
-
Souboj se sluncem (E01)
-
Posvěcené tělo (E02)
-
Matka (E03)
-
Pravá láska (E04)
-
Muž s mechanickou paží (E05)
-
Alchymistická zkouška (E06)
-
Noc plačící chiméry (E07)
-
Kámen mudrců (E08)
-
Buď tu pro lidi (E09)
-
Tajemný zloděj (E10)
-
Ti druzí bratři Elricovi - část 1 (E11)
-
Ti druzí bratři Elricovi - část 2 (E12)
-
Kov nebo plamen (E13)
-
Destrukce pravé ruky (E14)
-
Masakr v Ishbalu (E15)
-
Ten, kdo ztrácí (E16)
-
Dům čekající rodiny (E17)
-
Marcohovy poznámky (E18)
-
Pravda skrytá za pravdou (E19)
-
Duše strážce (E20)
-
Rudý žár (E21)
-
Stvoření člověka (E22)
-
Ocelové srdce (E23)
-
Společné vzpomínky (E24)
-
Slova rozloučení (E25)
-
Její důvod (E26)
-
Učitelka (E27)
-
Jeden je všechno a všechno je jeden (E28)
-
Neposkvrněné dítě (E29)
-
Útok na jížní základnu (E30)
Obsahy(2)
Bratři Edward a Alphonse použijí alchymii, aby oživili svou matku, ale spustí tím chemickou reakci, která roztrhá jejich těla. (Netflix)
Hrají
Tomohisa Asó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Rjókiči Takahaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Jasuhiro Takato
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hunter x Hunter (1999) (seriál)
Mononoke (2007) (seriál)
Džin Horikawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Reiko Suzuki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Mušiši zoku šó (2014) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Mičiru Jamazaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Boku no Hero Academia (2016) (seriál)
Posel klamů (2004) (seriál)
Rjúzó Hasuike
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Šin Aomori
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Nobujuki Furuta
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Kei Kurita
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Inujaša (2000) (seriál)
Takaši Kondó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Seidži Sasaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Masakazu Kohara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Hellsing (2006) (seriál)
Rintaró Niši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Aikó Ogata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Planetes (2003) (seriál)
Detektiv Conan (1996) (seriál)
Cuguo Mogami
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Jošihisa Kawahara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Kinrjú Arimoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Makoto Cumura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Tecu Širatori
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)