Epizody(51)
-
Hřích (E31)
-
Tajemství hlubokého lesa (E32)
-
Al, zajatec (E33)
-
Teorie lakoty (E34)
-
Shledání padlých (E35)
-
Vnitřní hříšník (E36)
-
Mladý poručík a Tajemství skladu 13 (E37)
-
Po proudu řeky (E38)
-
Východní povstání (E39)
-
Scar (E40)
-
Svatá matka (E41)
-
Jeho jméno je neznámé (E42)
-
Zbloudilý pes (E43)
-
Hohenheimovo světlo (E44)
-
Prohnilé srdce (E45)
-
Lidská transmutace (E46)
-
Zpečetění homunkulů (E47)
-
Sbohem (E48)
-
Druhá strana brány (E49)
-
Smrt (E50)
-
Zákon a slib (E51)
Obsahy(2)
Bratři Edward a Alphonse použijí alchymii, aby oživili svou matku, ale spustí tím chemickou reakci, která roztrhá jejich těla. (Netflix)
Hrají
Rumi Očiai
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)
Takajuki Fudžimoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (seriál)
Inujaša (2000) (seriál)
Akimicu Takase
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Takuo Kawamura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Miwa Macumoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Haibane renmei (2002) (seriál)
Aja Išizu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)
Jošinori Sonobe
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Satoši Katógi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Haibane renmei (2002) (seriál)
Masao Harada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Kazuo Oka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Majumi Jamaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
NANA (2006) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Eidži Marujama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Rjúgo Saitó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Takeši Sasaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Masumi Kagejama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hunter x Hunter (1999) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Takumi Kurebajaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Inujaša (2000) (seriál)
Kimi ga nozomu eien (2003) (seriál)
Jukio Joda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Higuraši no naku koro ni (2006) (seriál)
Kóiči Kurijama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Nobuhito Macuki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Inujaša (2000) (seriál)
Majumi Ičikawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)