Americký akční film o speciální jednotce, která se vydává zachránit unesenou gymnastku. Odvážný Mike McBride patří k legendám amerického válečného námořnictva. Prošel těmi nejnebezpečnějšími akcemi a patří k nejlepším instruktorům bojových umění. Pod jeho velením je sestavena nová elitní zásahová jednotka, tvořená příslušníky speciálních jednotek Navy Seal, kteří se nejlépe osvědčili v bojových akcích a patří k těm nejlepším z nejlepších. S touto jednotkou, k níž je přidělena také Hunter Wiley, atraktivní agentka protidrogového oddělení DEA, má McBride za úkol dopadnout nebezpečného narkobarona Gallindu. Během operace sice McBridea jeden z jeho mužů zradí a téměř připraví o život, s pomocí svého přítele a spolubojovníka Roye Browna a odhodlanou Hunter se však misi přece jen podaří úspěšně dokončit. A když zrádce jako odplatu za své zmařené plány unese tým pohledných gymnastek a uvězní ve svém opevněném úkrytu v bývalé nechvalně známé francouzské věznici na Ďábelských ostrovech, neváhá McBride ani okamžik a vydá se s kolegy na nebezpečnou záchrannou misi. (oficiální text distributora)

Všivák

Nejdříve jsem to chtěl vypnout pro ztrátu času, ale nakonec mě to i docela bavilo. Tedy, když si odmyslím stupidní kecy o válečnictví, útok korálových žraloků na potápěče, naprosto nepřesnou mušku vojáků Navy Seals, stupidní tisíkrát omletý příběh plný kliše a to, že Hulk Hogan měl nahé paže, zatímco ostatní jeho spolubojovníci klasické armádní uniformy s dlouhými rukávy.. Ale radši to nebudu moc rozebírat:-) ()

Hitman_47

Nelogických pyčovinek jak nasranych, ale Hulk je cool (podmíněno sledováním Hogan knows best....ten člověk je ve skutečném životě až moc starostlivej taťka...ale i tak je cool a navíc každému říká "bro"..to je prostě něco úžasného => MUST SEE!!!). Nejvíc mě dostala ta honička, kde na odlehlé pláni stál náklaďák, před ním naskládané barely s nitrákem a v samotném trucku byla ještě k tomu bomba...GENIALITA SAMA!!! Ovšem, ty 4hvězdy neznamenají, že by to byl nějak kulervoucně nasosaný akční trhák s perfektními vizuály...je to prostě takový (VELMI) nenáročný céčkový (a televizní...hehe) akčňák se spoustou kokotin a hlavně voňavého vystříleného olova...jo a taky tu ukáže kozy Shannon Tweed, takže tak...guilty pleasure jak cyp :) ()

Khumbac odpad!

Vcera jsem si rekl, ze po delsi dobe skouknu nejaky film v Tv. Byl jsem po odpoledni a zjistil jsem ze Hulk hraje velitele komanda. Hned potom co jsem zjistil ze je v bedne ON! ... jsem si rek ze by to mohla byt zabavna beckova podivana. Smal jsem se uz pri uvodni scene, kde Hogan predvadi jakousi bojovou katu pri plapolajicich ohnich, kolem kterych skace s ostepem a dela kotouly. To vse precizne prostrihane tak, aby si divak vychutnal jeho techniku. Jeho husta kstice vlasu hraje pre. Potom jsem jeste vydrzel rozhovor v letadle s cernochem, ktery hral v Rockym a Predatorovi a ceckovy vyraz Hulkovy tvare me zacal uspavat. Pak uz film sjel kompletne do deckovych nizin a ja se odevzdal spankovemu rausi. Uz se tesim na dvojku. ()

Mleako

Další z mnohá béčkových filmů, které se nedají objektivně zhodnotit, protože z hlediska zábavnosti je to geniální záležitost, ale naprosto otřesně zfilmovaná. Na seriózní scénář (únos gymnastů:), propracované přestřelky nebo nedejbože kvalitní herecké výkony se tu nehraje. Tenhle film má navíc všechno, co správné béčko má mít - veterána z vietnamu s naolejovanou muskulaturou, blondýnu ve spodním prádle, spoustu výbuchů, prkenných dialogů a hlavního záporáka s vizáží pornoherce. Co víc si člověk může přát. ()

woody odpad!

Tak co to tu máme?Neviditelné komando?A ještě k tomu televizňák? No, zní to slušně.Kdo v tom hraje? Hulk Hogan s vizáží, že ho zavřeli do zapnutého solárka, mající trauma z toho, že ho pokousal žralok a kamarádi mu zařvali při útoku napalmem ve Vietnamu.Shannon Tweed ukázala více ve Scorned (uvidíte jen na kazetách Intersonic).Zde se ukáže max. ve spodním prádle což je i tak na Miss November Playboy 1981 málo.Pak je tu ještě "slizký" Billy Drago jehož opravdu musel, z recese, namluvit nějaký brněnský buzerant, protože není možné aby to bylo myšleno vážně.Zápletka je následující: parta teroristů unese americkou chloubu - roztleskávačky(!), drží je na jednom miamském ostrově(!!) a požaduje propuštění jejich šéfa(!!!).Americký prezident(!!!!) vysílá na jejich záchranu speciální komando, které je samozřejmě zachrání a konec.Uááááá! ()