Kate by dala všechno za to, aby se konečně pohla její kariéra v reklamní agentuře. Přípraví odvážný plán - scénář dokonalý. Pak ale selžou herci. Jako svobodná a bezdětná to Kate nemá v práci lehké. Všechna povýšení se jí neustále vyhýbají, a tak na své okolí přichystá malou lest kamarád Nick bude předstírat, že je její nastávající. Skvělý nápad, ale ten výsledek! Všemi oblíbený Nick se do Kate skutečně zamiluje. Ale ta má oči pro jiného (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Mladý výkonný manažerský život Kate se stává čím dál komplikovanější a tak se rozhodla předstírat, že je zasnoubená s mužem, kterého právě spatřila. Hm… Námět o takovém předstírání jsme už mohli spatřit třeba ve snímku z roku 1995 ´Zatímco jsi spal´, avšak samozřejmě se zcela odlišným příběhem. V 90. letech asi bylo předstírané zasnoubení u žen v módě. V tomto příběhu jde však o kariéru, a jak jinak, v reklamní agentuře. Ach ten stereotyp. Romantická atmosféra je výnosná, ale zcela bez úsměvných situací. Ale ano, sem tam se nějaký pokus o vtip objeví, ale bohužel jediný nefunguje jak by měl. Srdcervoucí milostná scéna ve finále samozřejmě nadchne jen a pouze divačky. Jako obvykle je příběh značně jednoduchý, pomalu plynoucí a tak nějak nevýrazně nudný. Komediální stránka věci tu prostě chybí pro větší živost. Jennifer Aniston se ve své roli snaží být přirozená, ale těžko říci, jestli se jí to povedlo. Každopádně je svá a to se cení. Ryze romantický snímek i přes svou snahu nedokáže splnit svůj jinak skromný potenciál. A tak se jedná o zcela průměrný snímek na jedno zhlédnutí. Ale kdo ví, třeba si to své diváky našlo. ()

Pavlínka9

Mě se tento film ohromně líbil :) Aniston a Mohr jako pár mi k sobě pasují :) Je to takové to klasické - chci ji, když to vypadá jako "nepřístupné", ale ve chvíli, kdy ji už mohu prostě mít, tak ji nechci :) :) Poukázání na to, jak to funguje i v reálu :) Ano, je to romantická komedie, ano, měla by opravdu velikánské štěstí, ale v tomto případě to bylo tak pěkně natočené, že proč ne :) Nevím, ale zdali bych do něčeho takového šla a nechala ze sebe dělat idiota i na veřejnosti, abych se "jakože" rozešla s chlapem, se kterým jsem jakože zasnoubená...To bylo určité riziko :) Matka hlavní hrdinky - ta byla taky dobrá :D Když s ní Kate telefonuje a zakřičí: "Ale mami!"...pak dlouhá odmlka a odpověď: "Antikoncepce a kondom" a flákne telefonem, je jasné, že maminka ji stále kontroluje :) :) Bylo to příjemně strávené sobotní odpoledne a sem tam se člověk rád zasnil...Byla jsem spokojena :) ()

Fiftis

Podľa môjho názoru nijak zvlášť dojemná ani pôsobivá romantická komédia, kde je síce Jennifer Aniston celkom príjemnou 28.ročnou ozdobou, ale v ktorej to bohužiaľ neiskrí, ani sa tam nedeje nič, čo by človeka nútilo pozrieť sa na to niekedy znova. Inak milá príjemná romantická snímka, kde sa pozrieme na istý milostný trojuholník hlavných postáv. Je tiež trochu ukážkou toho, ako sa zaobchádza so ženami (a nielen ženami) v podobných situáciách. Ak presne nesedí v tabuľkách, tak si musí pomôcť podvodom, alebo sa správať presne podľa tabuliek - inak má smolu. A takto hrdinka zvolila menší podvod a vznikla láska. Milý a príjemný príbeh, ale ničím nevybočuje z priemeru. ()

blackJag

Klasický, romanticko-komediální prefabrikát, který by vás mohl zaujmout možná tak Jennifer Anistonovou nebo Kevinem Baconem ( a to snad jen příznivce obou herců - výkony totiž podávají průměrné ). Vůbec, filmy Anistonové ve mě vyvolávají neodbytný pocit deja vu, ve všech se jí pěkně ve všem rýsují bradavky a ve všech si nakonec chuděrka uvědomí, co měla až to ztratí ( samozřejmě ). Brutální klišé. Navíc, konkrétně tady to ale vůbec nefunguje, žádná chemie, nic, jen blbé plky a psí oči. ()

Jordan

napokon láska vyhrá, aj ten zlý je nakoniec dobrý, aj firma sa zachová čestne a spravodlivo, pravda vyjde najavo a aj nevesta so ženíchom zatlieskajú s úsmevom na tvári, hoci nejaká cudzia ženská skazila ich svadbu . . . JA CHCEM ŽIŤ V AMERIKE !!! (ale treba uznať, že jennifer je kosť a videl som už aj stupídnejšie romantické "komédie") ()

• Jennifer Aniston si v roli svého protějšku (Jay Mohr) představovala někoho jiného a proto to herci dávala hodně najevo. Jay později natáčení označil za svou nejhorší filmovou zkušenost. Herečka prý totiž neustále nahlas před celým štábem kritizovala jeho profesionální výkony. [Zdroj: prozeny.cz] (Duoscop)