Tomiczekk

Český Národ jak vystřižený :) film mě pořád a pořád dokola baví, patent na zlepšování nálady...počítám, že tak 75% se toho stává v reálu :) film na moje uklidňování :) ()

taryrta

A vypadalo to tak slibně. První polovina filmu je svižná, zábavná, byla jsem příjemně překvapená, o to víc mě mrzelo, jak to pokračovalo v druhé polovině ()

pavont

Neda sa povedat ze by hodnotenie odpovedalo kvalite ale subjektivne priznavam, ze na mna posobil snimok velmi prijemne a sympaticky. Naviac kvitujem, ze tam niesu komunisti ani zidia. ()

sidthekid

Pohodová česká komedie s našimi předními herci. Není to žádný zázrak, ale člověk se u toho dobře baví. Vtipné dialogy a kvalitní děj. ()

h.madlenka

Kultovní film, na který nedám dopustit - hlavně proto, že mezi českými "komediemi" se už dlouho žádná opravdu vtipná neobjevila. Nevyčerpatelný zdroj hlášek :)! ()

Morgaine85

Spíše trapné než vtipné. Některé postavy prostě jen křečovitě odříkávaly své dialogy. Nejlepší bylo duo Karel a Karel. Vidět jednou a dost. ()

Drky

Viděno již po několikáté, ale stále tato komedie pro mě neztratila "kouzlo", stále v ní objevuji něco nového a stále se stejně kvalitně bavím! Také jsem měl to štěstí několikrát ve svém životě absolvovat autokarový zájezd a tak se vším co bylo v tomto filmu vyobrazeno naprosto souhlasím. Ti herci, kteří mě osobně "nic neříkají", jsou zde fakt dobří a ti, které mám rád jsou zde skvělí. Při sledování si vždy vzpomenu na svá mladší léta, pubertální období, letní lásky a trapasy!:-) Díky za toto dílko! Hodnocení 4* a 80% ()

Jevablo

Příjemný nenáročný film, který od knihy pochytil jen o něco málo víc než název a některé klasické scény. Někdy těžko uvěřitelný, někdy umělý a neživý, celkově v podstatě taková slátanina:-), ale byl jsem na tom v kině rád. A řeknu to naplno, i Kraus je přece jen zpěvák, ta písnička je fakt pěkná. ()

zero_zelo

tak není to rozhodně skvost český filmografie, dala bych za 3. neublíží, neurazí, žádný zásadní umění. ale jako člověk, účastník zájezdu (jednou a víc nikdy, díky :D), adolescent ve věku, kdy je třeba si přiznat, že na víc nemám a smířit se s holou realitou, že po 30ti letech manželství mě maso na guláš bude zajímat víc než sex a pas hledám pokaždý... dávam za 4 s přehledem, protože "proč ne" ()

Motherlovebone

Si tady nebudem hrát dlouho na kočku a myš. Prsa Jitky Kocurové + 20% návštěvnosti, prsa Kristýny Leichtové + 20% návštěvnosti plus extra 20% po vysílání Comebacku na Nově. Pro Vendu Klause to asi není, ale homosexuálové tam jsou dva (ne, že bych věřil písni Visacího Zámku, že prezident je buzna) To pro něj není, že to není dost intelektuálský snímek, že ano. Letní dílo o tom, co jsme všichni zažili. Těším se k móři ()

Chlo0opek

Film plný jednuduché letní zábavy, klasických prvků české dovolené, skvělí Karel a Karel i jejich podšálky, trochu jednoduchá i průvodkyně, ale když si odmyslíme její chování, tak o to víc zas sexy vypadající (samozřejmě i na Kristýnu byl pěkný pohled;), prostě taková pohodová oddychovka.. ()

tuberatanka

No. Ono sa to dalo pozerať, a ako oddychovka to splnilo svoju funkciu. Ináč plytké, predvídateľné a dosť tuctové. Stavia to iba na tom, že väčšina ľudí sa s tým dokáže ľahko stotožniť, ale to je zároveň asi jediný zmysel tohto filmu. V pamäti to príliš neuviazne (mne osobne sa s týmto filmom asi najviac asociuje časté používanie automatu na prezervatívy) a mozog pri tom nanajvýš upadne do stavu slastného ničnerobenia - lenže pokiaľ náhodou patríte medzi náročnejšie publikum, asi k tomu dopomôže iba nejaké to vypláchnutie mozgu alkoholom pred projekciou. Ináč asi budete miestami škrípať zubami a neužijete si to ani ako oddychovku. Ale radšej odporúčam nejaký lepší film s čistou hlavou:) (p.s. spracovanie filmu je o triedu lepšie než scenár, usudzujem že kniha musí byť asi dobrý des:) ()

marrrrian

Už...nikdy...viac...to...nechcem......vidieť! Film má akú takú kvalitu a bavil. Ale po tom, čo som to párkrát musel pozerať v autobuse počas cesty, sa to pre mňa stalo utrpením. Nerád na tie chvíle spomínam :D ()