USA,
(2013–2014), 17 h 8 min
(Minutáž: 40–44 min)
VOD (2)
Epizody(24)
-
Tajemství žádosti o ruku (S09E01)
-
Vražedná terapie (S09E02)
-
Řezník v autě (S09E03)
-
Význam oběti (S09E04)
-
Seznam posledních přání (S09E05)
-
Žena v bílém (S09E06)
-
Nejlepší svatební cesta (S09E07)
-
Mrtvý v bobří přehradě (S09E08)
-
Rozruch v porotě (S09E09)
-
Tajemství v konzervě (S09E10)
-
Smrt gymnastky (S09E11)
-
Záhada v balíku (S09E12)
-
Hrdina Filipín (S09E13)
-
Šachista ve žlabu (S09E14)
-
Únos dědičky (S09E15)
-
Emigrantka v jezeře (S09E16)
-
Konec vymahače (S09E17)
-
Kostra v liánách (S09E18)
-
Neznámý v urně (S09E19)
-
Mrtvá v národním parku (S09E20)
-
Zamrzlý případ (S09E21)
-
Hřebík do rakve (S09E22)
-
Mrtvola ve studni (S09E23)
-
Samotář z přívěsu (S09E24)
Hrají
Cherami Leigh
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Bonnie Root
USA
Nejlepší seriály:
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Za svitu měsíce (2007) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
J. Michael Trautmann
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Drsný šerif (2012) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Richard Schiff
USA
Nejlepší seriály:
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Aféra (2014) (seriál)
Morgan Obenreder
USA
Nejlepší seriály:
My Haunted House (2013) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Kelly Rutherford
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Mitchell Fink
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Na doživotí (2007) (seriál)
Chad Donella
Kanada
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Heather McComb
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Jamie Anne Allman
USA
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Robert Baker
USA
Nejlepší seriály:
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Kay Lenz
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Camille Mana
USA
Nejlepší seriály:
Nemocnice New Amsterdam (2018) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Chosen (2013) (seriál)
Scott Lowell
USA
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Michelle Clunie
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Vlčí mládě (2011) (seriál)
Marcus Giamatti
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Dayo Okeniyi
Nigérie
Nejlepší seriály:
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Temná hmota (2024) (seriál)
See (2019) (seriál)
Dimitri Diatchenko
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Marina Benedict
Nejlepší seriály:
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Gotham (2014) (seriál)
Torchwood (2006) (seriál)
Jonno Roberts
Nejlepší seriály:
Flight of the Conchords (2007) (seriál)
Bratrství (2006) (seriál)
Lovci zločinců (2011) (seriál)