Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Barney má radost, protože za ním přijede bratr. Těší se hlavně proto, že si jsou navzájem nejlepšími dohazovači. Ostatní ale zjistí, že James něco tají... (TV Prima)

Recenze (4)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No prosím, desátá epizoda nakumulovala většinu toho, co mi vadí v současných filmech a seriálech, a přesto jsem se dobře bavil. Za prvé- černoch mi v New Yorku prostě vadit nemůže, protože to není Ásgard. Za druhé- i homosexualita se dá podat takovým způsobem, aby nepůsobila jen jako prvoplánová záležitost pro splnění kvót. Tvůrcům se to tady povedlo a já jsem se bavil. / Poučení: Co se v mládí naučíš... ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Barneyho buzerantský neggerský bratr docela válí. Kdyby takoví byli všichni a místo sraní světa s tím, jací jsou prostě jen takoví byli, hned by byla nouze o jejich hatery. Za mě povedená epizoda opírající se o rozdíly mezi zadanými a nezadanými páry a hlavně, placáček s miminkem, to mě dojalo a zničilo na závěr. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Desiata epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Single Stamina" (Barneyho brat). Tento seriál mám hodne rád. Dokážem sa pri jeho sledovaní fajn pobaviť. No neznášam časti v ktorých vystupuje čierny homosexuálny brat Barneyho Stinsona. Je nesmierne trapný, slizký a mimoriadne protivný. No a v tejto epizóde tento teplý neger fakt exceluje. Hnus. ** ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Now, kids, when you're out at a noisy, crowded bar, you can always tell the difference between the singles and the couples. You just have to look for the signs. Singles stay on their feet for maneuverability. Couples, exhausted by the sheer act of leaving the house, are obsessed with finding a place to sit down. There are a lot of other indicators, too. From choice of social lubricant... to basic body language. But the point is, there are many ways to tell whether someone has Single Stamina or Couples Coma." ()

Galerie (6)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama