Reklama

Reklama

Farma Rak

(seriál)
  • USA A.N.T. Farm
Akční / Komedie / Rodinný
USA, (2011–2014), 25 h 7 min (Minutáž: 21–51 min)

Tvůrci:

Dan Signer

Hrají:

China Anne McClain, Sierra McCormick, Jake Short, Stefanie Scott, Aedin Mincks, Carlon Jeffery, Elise Neal, Alexandria DeBerry, Caroline Sunshine (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(62)

Obsahy(1)

Chyna Parksová je hudebně nadaná dívka zařazená v A.N.T. programu, díky kterému se talentované děti dostanou na střední školu o tři roky dříve než obvykle. Chyna musí zvládnout nepřátelství ostatních studentů, aby mezi ně zapadla. (oficiální text distributora)

Recenze (30)

Snake.Charmer odpad!

všechny recenze uživatele

To samé jako dalších x seriálů z kanálu myšáka Mickeyho. Ty samé kulisy, ten samý druh a kvalita "humoru", ta samá odporná mládež. No co, výroba tohoto skvostu určitě moc nestojí, tupí Amíci (bohužel nejen oni) na to koukají a určitě se v tom i zhlížejí, tak proč nenasekat takových seriálů třeba rovnou 10, aby je mohli pouštět těm dvanáctiletým poloretardům od rána do noci... ()

LentilleLily odpad!

všechny recenze uživatele

Jedním slovem- stupidní. Jednoznačně nejhorší show v historii Disney Channel, možná i v historii televizního vysílání. Herecký výkon stojí prostě za nic, každá epizoda je tak..trapná, zpěvačka zní jako když useknete koňovi ocas a vtipy nejsou vtipné. Pokud jste křesťan/ka tak potom varování: dvakrát zmíní Satana. Celá myšlenka tohodle seriálu o 11ti letých holkách na střední škole je STUPIDNÍ, proč na to Disney jen pomyslelo? Slova nemohou vyjádřit mou nenávist k tomuto seriálu-- je to prostě blbost. Pilotní epizoda byla místama vtipná, ale potom to šlo z kopce. Já budu jenom doufat, že tuhle katastrofu Disney zruší předtím, než si nějací diváci začnou stěžovat protože tahle blbost už nemůže nadále existovat. ()

Reklama

Melios 

všechny recenze uživatele

Nebudem klamať, žiadny skvost to nie je, no je to celkom sranda ak sa pritom snažíte skrátka len vypnúť. Bohužiaľ väčšine tunajších divákov neodchádza, že Disney Channel robil (i doteraz robí) seriály pre jasnú cieľovku - deti od predskolského veku do veku asi tak 12 rokov čiže sa dá čakať, že to bude miestami trápne a detinské. To je akoby ste si objednali Hot Dog a sťažovali sa, že ste k nemu dostali aj párok. Kto predpokladá, má navrch. To platí aj v podaní tohoto seriálu. Klišé, ale často je aj klišé plusom... ()

kerkulka odpad!

všechny recenze uživatele

ooo božeee... já teda zkousnu hodně, ale u tohohle jsem si málem musela skočit pro kýbl.. Opravdu nepochopím, kdo takovou blbost může napsat , natočit nebo nedej bože sledovat.. hlavní "hrdinka" je tak strašně nesympatická, že bych si radši uřízla uši a vypíchla oči a šla na doživotí do Shawshanku, než vidět další díl tohodle... škoda slov. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • V první a druhé sérii se děj odehrával na škole Webster High, zatímco ve třetí sérii, se děj odehrává na škole jiné. (ManOfPhoenix)
  • Jedna z postáv v seriáli spieva slovenskú hymnu. (Kub_ees)
  • Slovenská hymna, ktorú zaspievala postava Olive (Sierra McCormick) bola v českom dabingu zmenená na ľudovú pieseň "Pec nám spadla." (matthew.17)

Reklama

Reklama