Šarmantní nevidomý mladý muž Danny (Chris Pine) chce podstoupit  nebezpečný experiment: operaci mozku, která mu může částečně navrátit zrak. Mezitím co mu dělají testy, se seznámí s krásnou zdravotní sestrou z východní Indie a vášnivě se do ní zamiluje. Leeza (Anjali Jay) je však již zasnoubena a její manželství je podle tradice dohodnuto. Cítí odpovědnost a slib nesmí porušit, jinak by zneuctila svou rodinu. Danny upadá do deprese a testy přeruší. Dannyho rodina, jeho excentrická psychoterapeutka doktorka Evansová (Jane Seymourová), i oční doktor mu radí, aby pokračoval, protože je to jeho jediná šance, aby viděl. Danny je úspěšně operován. Netrvá však dlouho a ukáže se, že experiment se nezdaŕil. Nečekaná  krize mladé milence znovu spojí. (TV JOJ)

D.Moore

Přesně ten typ filmu, který je čím dál horší a horší. Po nadějném a příjemném úvodu se totiž postupně rozpíjí, atmosféra se vytrácí, začínají se řešit jakési problémy, které jsou úplně nedůležité, humor mizí... Takže kdyby vám zhruba po půlhodině explodoval DVD přehrávač a vy jste nemohli Rande naslepo dokoukat, můžete mít pocit, že jste přišli o dobrou podívanou. Ale nebude to pravda. ()

elanius

(10/2012, Film+) Slepý týpek sa snaží celý film zbaliť nejakú babu ... huh? Pri tomto dosť "strange" námete je pomaly až zázrak, že výsledkom je príjemná a hlavne netrápna komédia. Pri pár vtípkoch som dokonca nezostal len pri uchechtnutí, ale vysledkom bol slušný rehot :). Chris Pine dosť OK, mne sa zdalo že toho slepca hral celkom schopne...taký ten ich zvláštny pohľad mal celkom zmáknutý...6/10. ()

burina

Úvod je ceľkom sľubný a ani námet nie je zlý. Danny je slepý, ale aj napriek tomu túži po normálnom vzťahu. Čo sa mu ale nedarí, kedže sa stretáva len so šialenými ženskými. Jeho pokusy o randenie sú asi to najvtipnejšie na tomto filme. Ale asi tak po hodine(SPOILER: keď postúpi operáciu zraku) ide všetko dokelu a miestami som mala pocit, akoby som prepla na úplne iný film. Mohla byť z toho celkom milá romantika, takto ostal iba priemerný film, na ktorý si o mesiac ani nespomeniete. ()

Cracker

Celkom milá a hlavne dosť nezvyčajná Americká komédia :) Do kolónky romantický/komédia by sa patrilo možno pridať aj Sci-fi, pretože to bolo naozaj strelené. Nič iné sa od toho ani očakávať nedalo, happyend sa našťastie nekonal až v takom rozsahu že by hlavný hrdina zrazu začal vidieť :) To už by bolo o pár * menej. Tento film nebol vôbec zbytočný príjemne naladil a pohlad na hercov potešil. Už len škoda že tam nebolo toľko vážnosti potom by to mohlo dopadnúť oveľa lepšie. ()

MoiJe

Komedia o tom, ako slepy chlapec a indicke dievca prekonali vsetky prekazky... po tom, co im vobec napadlo, ze to stoji za to. Co do romantickych komedii to vela noveho neprinasa a niektore jeho pokusy o rande so zenami rozhodne nie su tak komicke ako asi planovali byt... Chris Pine je ale naozaj KUS:) ()