Lovci duchů - Série 6

(série)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2010–2011), 18 h 39 min (Minutáž: 40–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Kamera:

Serge Ladouceur

Hilary Jardine, Frank Charles Turner, Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver, Cindy Sampson, Mitch Pileggi, Fredric Lehne, Nicholas Elia, Corin Nemec (více)

Lovci duchů - Schůzka se smrtí (2010) (epizoda) (S06E11)

• Muž se Deana Winchestera (Jensen Ackles) zeptá: "Co to vše znamená?" Dean mu odpoví: "Everything is dust in the wind". Tak se jmenuje skladba od skupiny Kansas, která nazpívala píseň "Carry on My Wayward Son", kterou můžete slyšet téměř v každé sérii, hlavně v úvodu či na konci. (Megalomaniac)

Lovci duchů - Soul Survivor (2014) (epizoda) (S10E03)

• Pôvodný názov epizódy má rovnaký názov ako posledná skladba na dvojalbume Rolling Stones "Exile on Main St". Názov albumu bol použitý aj ako názov epizódy Exile on Main St. (2010). (Pat.Ko)

Lovci duchů - Bolavé srdce (2012) (epizoda) (S08E03)

• Alan Ackles (detektív Pike), otec Jensena Acklesa (Dean), v tomto seriáli účinkoval už druhýkrát. Prvýkrát účinkoval v epizóde Bobbyho víkend (2010). Otec a syn spolupracovali aj na filme Vraždy v mene satana (2005). Keď sa pýtali Jensena Acklesa na jeho nezabudnuteľné chvíle, odpovedal, že možnosť nasmerovať svojho otca v tejto epizóde sa radí na prvé miesto v jeho zozname. (Pat.Ko)