Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ben Stiller společně s Robinem Williamsem vévodí hvězdnému hereckému obsazení tohoto neskutečně zábavného filmového hitu. Když Larry Daley (Stiller) získal práci nočního hlídače v muzeu, velkou zábavu nečekal. Brzy ale zjistil, že výstavní exponáty po setmění ožívají. A tak se Larry v novém zaměstnání ani nestačil rozkoukat a už se ocitl tváří v tvář kostře Tyrannosaura Rexe, jež je plná energie, kolem něj korzují římští vojáci a kovbojové a navíc ho zlobí neposlušná opice, která ho přivádí k naprostému šílenství. Ale možná se mu nakonec podaří najít způsob, jak tenhle chaos dostat pod kontrolu a v očích svého syna se tak proměnit v hrdinu. Nad neuvěřitelnými speciálními efekty si údivem vykroutíte hlavu a smíchy se budete řezat od začátku až do konce. Noc v muzeu – to je vaše vstupenka do říše nekonečné zábavy! (Magic Box)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (599)

mil@n.fanatik 

všechny recenze uživatele

Pro mě opravdu velmi příjemná dobrodružná komedie, skvěle jsem se bavil.. Hodně mi to připomínalo film Jumanji, film s dětství, který jsem byl jako malý doslova hotový. Nedávno jsem si ho pustil a už mě tak jak jsem byl mladší nebrala, ale pořád slušně bavila. Ale noc v muzeu, i díky že jsem to viděl poprvé, velmi solidní, zábavné a dobře provedené. B. Stiller hrál v celém filmu skvěle a celkově jsem byl spokojený, už stahuju noc v muzeu 2 a dost se na to těším a uvidíme jaké to bude:-) .. Dávám lepší 4*, hodnocení - 85% ()

Jordan 

všechny recenze uživatele

Dávam veľmi dobré priam skvelé a vynikajúce tri hviezdičky, pretože odhliadnuc od klasicky amerického a očakávaného záveru plného hrdinstva, odvahy, lásky a nápravy zla (celá tá epizóda s krádežou je skrátka hollywoodsky konštrukt, aby sa mohli deklamovať základné pravdy, mne osobne by táto časť vo filme vôbec nechýbala) sa jedná o kráľovskú zábavu. Smial som sa, drvivá väčšina gagov, skečov a vtipov ma dokázala pobaviť, téma oživeného múzea bola pomerne plnohodnotne využitá a dokonca prekvapivo aj vôbec-nie-zle zrežírovaná. "Look, Dumb-Dumb, tihs is Hun-Hun, you better Run-Run!" Jedna veľká smršť bláznivých a naozaj podarených fórov. To je na noci v múzeu najväčši ťažisko, stabilné a pevné jadro a to, čo stojí za pozornosť. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

V muzeu vládne chaos. Děti dělají hluk a dost prodělává. Dva hlídači musí pryč, místo nich přichází jeden nový. Vítejte mezi nočními hlídači !.... Triky zde hrají nejdůležitěší roli. V les čem to připomíná JUMANJI. Děj spíše pro děti, občas vtípek i pro dospělé. Někdy je zde snaha o humor za každou cenu. To děti potěší ! ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Poriadna hovadina, ale musím povedať, že aj poriadne zábavná. Stiller nezostal divákom naozaj nič dlžný, nesklamal a naservíroval nám ďalšiu bláznivú komédiu, navyše s parádnymi trikmi a originálnym nápadom. Celé sa mi to veľmi páčilo, len škoda, že to celé stavajú tvorcovia na detskom divákovi a tak sme (my dospelejší) ukrátení o plnohodnotnú zábavu, ktorej potenciál v tomto filme teda nebol zďaleka využitý. Potenciál bol hlavne v jednotlivých postavách (exponátoch) múzea, bez prižmúrenia oka by som ich pár vyškrtol zo scenára a bola by to paráda. Začiatok je nehorázne rozťahaný, takmer som neveril, že budem v závere pomýšľať o štyroch hviezdičkám, no nakoniec sa to vykompenzovalo na slušnom nadpriemere, a tú ďalšiu hviezdičku si radšej ušetrím pre plánované pokračovanie, ktoré by mohlo byť trošku dravejšie. Vzhľadom na uspokojivé výsledky z tohto filmu tomu však veľké nádeje nedávam. Ešteže Benova 'Tropic Thunder' stojí na úplnom protipóle ku slovu infantilnosť. 70%. ()

Morien 

všechny recenze uživatele

Nevím, nevím. Stillera mám kvůli Zoolanderovi pořád zafixovaného jako herce filmů pro dětinské a perverzní dospěláky, takže škatulku rozvedený-muž-snažící-se-dokázat-exce-a-hlavně-roztomilému-synovi-že-ještě-není-kompletní-idiot jsem mu moc nevěřila. A kromě toho to byla taky ještě komedie, žejo. No, pár vtípku, které jsem skutečně shledala vtipnými, tam bylo, ale zas tak vtipné zase nebyly. A tolik moc jich tam taky nebylo. A sám roztomilej Oweníček to nevytrhne. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (30)

  • 100milionová produkce studia Fox vydělala během prvních třech dnů promítání (22. – 24. 12. 2006) 30,4 milionů amerických dolarů na první příčce žebříčku návštěvnosti a zůstala na ní tři týdny. Po měsíci se tržby v amerických kinech vyšplhaly na 200 milionů dolarů. Celosvětově film utržil 574 milionů dolarů. (imro)
  • Po premiéře filmu se v průběhu prázdnin návštěvnost Amerického přírodovědného muzea zvýšila o 20%. (willy1)

Související novinky

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

12.09.2013

Ano, tato novinka je o pokračováních několika letošních, ale i starších, v podstatě už klasických filmových hitů. Bez zbytečných řečí: čtvrtý film o pravěkých ještěrkách ponese název Jurassic World a… (více)

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)

Reklama

Reklama