Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Harold McMurphy (Piven) je řidič vyhlídkového autobusu a vozí turisty po Hollywoodu. Jednoho dne při návštěvě známého v Hollywood café, Harold uvidí svoji oblíbenou herečku, Amandu Clark. Dá se s Amandou do řeči a aby ji zaujal předstírá, že je známý scénárista - dramatik. Oba se do sebe zamilují, ale Harold si začne časem uvědomovat, že bude muset s pravdou ven...

Režisér Andrew Gallerani tímto snímkem debutoval. (5150)

(více)

Recenze (2)

5150 

všechny recenze uživatele

Jeremy Piven byl pro mě dosud známý, jen jako herec vedlejších rolí. No a vida, hlavní role... PROSTĚ PIŠ je romantická komedie podle klasického vzorce, nic extra, nic zas tak špatného. Herce hlavní role jsem již zmínil a společně s půvabnou Sherilyn Fenn tvoří hezký pár. Jejich společné výstupy mají náboj. Několik hluchých míst se najde, to ano, ale na druhou stranu je zde nebývale bohatý písničkový doprovod. Prostě taková spokojenost a hodnocení 2,5*. ()

Prubner 

všechny recenze uživatele

Nevím proč, ale hlavní hrdina mi byl hrozně nesympatický, což mi film do velké míry pokazilo. Ale i kdyby v tom hrál někdo jiný, nedal bych jiné hodnocení, protože scénář je slaboučký a z daného námětu se dalo vytěžit mnohem víc. ()

Reklama

Galerie (8)

Reklama

Reklama