Dr. Bowman je vědec a pracuje na objevu speciálního séra, které by mohlo uchránit svět před zhoubnou virovou nákazou. Jednoho dne je ve své laboratoři přepaden a při potyčce je infikován látkou, která ještě nebyla testována. Nezůstane to bez následků. Zmutuje do podoby obřího hmyzu. (oficiální text distributora)

Deimos

DVD/// Obsazení 3/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 7/10/// +pěkně to ten komár rozjel, Corin Nemec, film nenudí -slabé obsazení/// No bál jsem se že to bude horší. Čekal jsem celkem sračku, jakejch jsou na DVD tuny. Ovšem tohle byla příjemná podívaná, která zabavila, rychle utekla a ani si člověk neuvědomí, že je to film, který patří do kategorie, kterou jsem zmínil výše. Takže není to tak strašné, dá se na to v pohodě koukat./// Celkem 54%/// ()

MM_Ramone

Počas prevozu sa podarí uniknúť nebezpečnému väzňovi. Pri útek prenikne do tajného výskumného laboratória. Príde tam do kontaktu s experimentálnou chemickou látkou a radiaciou. To spôsobí zmenu jeho DNA a zaháji proces mutácie. Stane sa z neho obludné monštrum. "Mosquito Man". Tento titul z produkcie americkej brakovej filmovej spoločnosti Nu Image, ktorý režíroval maďarský béčkový režisér Tibor Takács, nestojí za viac ako jednu hviezdičku. * ()

igi B. odpad!

Další hmyzoidní produkt z distribuční líhně MagicBoxu. Entoentity jsou koukám nějak ve vydavatelské módě, a tak neprodaný (neprodejný) náklad tohoto blivajzu na dvd skončil po "Larvě" (viz. více komentář u oné) coby další vskutku >horrorroborrorro< příloha k marnému časopisu (tentokráte DVDMAG - fakt plátek jak kluci sami říkají pro magory :-)... - - - P.S. ...Jo a ta hláška na obalu dvd zní přesně: "Nic horšího jste neviděli". No tak asi tak nějak... Fakt někdy člověk žasne, komu toto slouží... :-( ()

honajz2

Na jednu stranu tomu absolutně chybí jakékoli napětí nebo atmosféra (teda kromě prvních 10 minut), na tu druhou to nijak neurazí, nápad sám o sobě je dobrý a masky jsou celkem povedené. Těch 26% mi tu přijde zbytečně málo, skutečně to není takový průser, jakým se to na první pohled zdá, protože když člověk skousne odfláknutý scénář a echt naivní dialogy (které jsou ale svým způsobem roztomilé, nevím jak jinak to vyjádřit), dá se to. Dokonce mi tu i jedna postava byla sympatická, jen škoda, že jí potkal stejný osud, jako drtivou většinu mých oblíbených postav - v hororech. Škoda, že režisér neměl potenciál a asi ani chuť to víc rozvést, aby to nevypadalo tak klasicky. 2* ()

TO

Z uprchlého trestance se stane obrovský komár, který vysává lidi a honí ho policie. Ze začátku mě to vůbec nebavilo, ale po hodině začne jakýsi takýsi krvavý masakr a z jedné holky s taky stává komár, takže už na to šlo alespoň trochu koukat. Masky relativně v pohodě. Děj chvílemi připomíná Mouchu. Jde o klasickou ukázku současného béčkového (shitového) hororu. ()

• Film sa odohráva v americkom meste Baltimore, v štáte Maryland, avšak bol kompletne natočený v Bulharsku. (Jello Biafra)