Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Abby McClure (Doris Day) je vdova se třemi syny, která vede dřevařskou firmu, kterou vlastnil její manžel. Dohazovačka Maxine (Pat Carroll) ji přiměje, aby zavolala vdovci Jakeu Iversonovi (Brian Keith) a pozvala ho na obchodní večeři, kterou Abby ten večer pořádá. Jake má dost toho, že se ho snaží dostat jeho sexy sousedka Cleo (Elaine Devry), která má sklony k nevěře, a tak dorazí k Abby. Poté si Jake znuděný všemi těmi dohazovačskými řečmi vymyslí záminku k odchodu, ale později narazí na Abby v nočním supermarketu. V rozpacích z toho, že se nechal nachytat při lži, zůstane s Abby venku až do dvou do rána. Rozvine se mezi nimi románek, což velmi štve Jakeovu dospívající dceru Stacey (Barbara Hershey), ale i Abbyiny tři syny – Flipa, Mitche a Jasona. Děti se postarají o to, aby se Jake ani Abby nemohli cítit dobře v domě toho druhého, a tak dvojice nejednou skončí v autokině, kde se do sebe konečně zamilují. Mají toho plné zuby, a tak utečou a vezmou se. Dětem o svatbě řeknou až druhý den, kdy je děti objeví spolu v posteli. (HTB)

(více)

Recenze (3)

Courtemanche 

všechny recenze uživatele

Romantická komedie na odpoledne. Páreček Doris Day-Brian Keith mi nejde nějak dohromady. Z konce šedesátých let, ale měl jsem pocit že mnohem starší. 2,5/5 ()

ještěžiju 

všechny recenze uživatele

I tady šlo vytěžit z námětu trochu víc ... ke konci potěší roličky herců, co se většinovému publiku zaryli do paměti jako "Klinger" a "Otec Mulcahy" z MASHe. :-) ()

Reklama

Galerie (4)

Reklama

Reklama