Dylan trpí nevyléčitelnou nemocí. Díky televizní show má možnost splnit si poslední přání.  Carol má jediného syna Dylana, který trpí nevyléčitelnou nemocí. Zúčastní se televizní show, kam je pozván, aby mu splnili jeho největší sen. Dylan si přeje strávit víkend se slavnou supermodelkou. Carol, kamarádi i celý televizní štáb jsou připraveni udělat cokoli, aby splnili jeho poslední přání. Dylana čeká nejlepší víkend jeho života! (oficiální text distributora)

E lan

Trošku tu hrajeme na city, malinko z toho číší vypočítavost, ale jinak to není špatně natočené. Hlavní protagonista působí důvěryhodně v puberťácké roli, modelka partnerka je totálně nedůvěryhodná a vše zachraňuje matka ze Sex ve městě. Je to takové odpočinkové pokoukání, které člověk nemusí moc bedlivě sledovat. ()

Vxxx

Ehm... proč ne? I když vezmu všechny chyby, který ten film měl (nereálné postavy, občasně stupidní scénář), tak mi to všechno vynahradil sarkastický a cynický humor hocha, na jehož jméno si nevzpomenu. Ale vy víte... takovej ten, co umíral... Každopádně až na to zas někdy natrefím v telce, klidně si to dám znovu... 3* ()

atmen

Dylan umírá, moc času mu nezbývá. V soutěži si přeje strávit víkend ze slavnou supermodelkou a to se mu splní... Smutný film se dá udělat i tak nějak bez sentimentu a zvesela. Ale mě osobně toto zpracovnání tohoto tématu nebere. Mé mozkové závity, ač jde o komedie, nemohou uvěřit, že by teeneger, byl v tak nelehké chvíli nad věcí a nepropadal svému osudu... Dle hodnocení zde je můj pohled v menšině, ale podobně zaměřený ONE WEEK řadím mnohem výše, ale zde se nejedná o komedie - naštěstí. ()

emma53

Jestliže se někdo pouští do filmu na téma umírání, měl by to velmi zvážit, protože to vždy nemusí skončit úplně nejlíp. Viděla jsem víc filmú s tak smutným námětem a nemohu se ubránit dojmu, že v tomto případě to bylo všechno až příliš nereálné a účelově pojaté. A co se týká zařazení do žánru komedie/drama o tom bych také polemizovala, protože komediálních prvkú, alespoň tak jak já jsem to osobně vnímala, bylo minimálně. Emotivně to bylo nicméně působivé a za to dávám zlatou střední trojku. ()

casef

Do komedie to má hodně daleko, sice se tam pár vtipných věcí objeví, hlavně na téma umírání. Naštěstí to ale nepůsobí nijak morbidně a spíše to celé odlehčí nelehkou situaci. Je to příjemné melancholické drama s typickým americkým koncem, ale nesnaží se to za každou cenu ždímat emoce. Celé to vede k úvaze, co by člověk udělal na jeho místě? ()

• Natáčanie snímky prebiehalo na autentických miestach v americkom štáte Pennsylvania a meste New York. (MikaelSVK)