Letiště

Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

Felisr

Co pamatuji, tak to zas nebylo tak strašné. Jednu hvězdu dávám už jen za to, že seriál nebyl z doktorského prostředí, druhou za "Tajgra Filu" Klepla ;-) který si svou absurdní roli užíval, (vlastně proč píšu absurdní, jeden z mých šéfů je totéž jak přes kopírák) a třetí hvězda je za pokoukáníčko na fešáky Dyka, Řezníčka i Kramára. Když si odmyslím nesympatickou Šiškovou a přežiju Matáska s Norisovou, tak se na to i dalo koukat. ()

rafix odpad!

Viděl jsem jeden díl tohoto stupidního seiálu a stačilo mě to. Je to hovadina ze které mě bylo špatně. ()

garry odpad!

Pokud má seriál 118 dílů a scénář nepsal William S. pak nemůže být dobrý. Přetrpěl jsem dva díly. Televizní vycpávka mezi reklamními bloky. ()

Goodlooker

Bezproblémová kravina - tak bych Letiště hodnotil po prvním díle. Předvídatelně vykreslený příběh, nic moc charaktery a pravděpodobně i nulová seriálová hodnota. Přesto se na tento primácký seriál dá zatím dívat bez újmy. 40% ()

Marv odpad!

Tohle nejde mít puštěný ani jako zvukovou kulisu a to díky hlasu a projevu jedné z hereček, mluví jako naprostej debil, tý bych dal maximálně němou roli v Simpsonech. ()

SonyLucy

Scény se opakují pořád dokola, dokonalé Beverly Hills. Každý to táhne s každým. Nejhorší jsou neodborné scény např. u soudu nebo návštěva soc. pracovnice, to mi doslova pije krev! ()

DansteR odpad!

Blbost na entou z českých studií. Vážně se na to nedá dívat, ale člověk se možná občas zasměje jak je to ubohé :-D ()