Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dexter a miamská policie svedou závod s časem, aby chytili Vrahy soudného dne dřív, než se zatměním Slunce spáchají svůj poslední strašlivý čin. Debra se vyrovnává s novými skutečnostmi ve svém citovém životě. (HBO Europe)

Recenze (7)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak zakončenie bolo excelentné. To ale nepripisujem ani tak logickému uzavretiu prípadu, kde sa už zase tak veľa prekvapivého neudeje. Ale ako sa to vezme, identita potenciálneho obetného baránka prekvapila. Tak za prvé Bautista povie Quinnovi, že je... viete čo, takže konečne ma v tomto seriáli niekto prvýkrát citoval. No a na posledný záber, akým končila šiesta sada, som popravde čakal už od série číslo 1. No a dočkal som sa. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mé pocity z finální epizody šesté sezóny nebyly úplně jednoznačné. Bylo tady všechno, co mám u tohoto seriálu rád: tvůrci dokázali opět přijít s kvalitní atmosférou, nechybělo ani slušné napětí a došlo i na akci, na druhou stranu na mě děj působil místy překombinovaně, ale závěr byl přímo dokonalý. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (3)

  • Při pohledu na řidičský průkaz si lze všimnout, že Dexter (Michael C. Hall) má stejné datum narození jako jeho herecký představitel, tedy 1. 2. 1971. (Caminzind)
  • Travis (Colin Hanks) se rozhodl zakončit svůj cyklus vražd s úplným zatměním Slunce nad Miami, který je v Novém Zákoně skutečně jedním ze symbolů apokalypsy. Úplné zatmění Slunce je ale pro konkrétní místo na Zemi nesmírně vzácné, statisticky se na jednom místě odehraje jednou za cca 360 let. V Miami se od svého založení úkaz neodehrál nikdy, naposledy k němu došlo v místě současného Miami 13. května 1752. (imaginer21)

Reklama

Reklama