Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zatímco se Dexter snaží odhalit, proč se Louis utopil na své lodi, musí se zbavit mstivého Isaaka, který ho pronásleduje. Na světlo se dostanou nové důkazy k případu zabití Wayna Randalla – od jeho bývalé přítelkyně a spolupachatelky Hanny McKayové, a Dexter zjistí, že Hannah něco tají... (HBO Europe)

Recenze (5)

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čím dál větší lahůdka. Po Dexterovi jde velmi efektivně LaGuertová (i když to ona sama ani neví), ukrajinský gang, na pokoji ho nenechá Hannah, smažit v pavučině vlastních lží ho nechává Debra (ale sama s smaží ještě více) a ještě přichází na scénu investigativní spisovatel připomínající svou nekompromisní honbou za fakty nebožtíka Lundyho. A to je na tom stále lépe než Debra, která tyto průšvihy musí sdílet s ním, aniž by o to stála, a nemůže dělat absolutně nic. Nemůže Dextera zavřít, nemůže mu pomáhat, nemůže se na všechno vykašlat a zdrhnout, protože by to byl její konec. Může jen zahlazovat stopy a snažit se oddalovat chvíli, kdy bude v totálním průšvihu. V centru dění 7. série je vlastně ona. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dexterove konfrontáce s Isaakom patria k tým najlepším, aké seriál doteraz ponúkol a je jasné, že v tomto smere ešte nebolo povedané posledné slovo. Dexova "bouda" naňho nemala chybu. Určite je o niečo viac inšpirujúce, ak sa bavíte s inteligentným zločincom, než s vrahom z cintorína, ktorému boli venované tri emocionálne veľmi intenzívne epizódy. Vykopávanie starých hrobov a pokecy s Hannou zatiaľ nič špeciálne neprinášajú, anáď sa táto dejová línia časom patrične rozbehne. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na to, že se, kromě vystřílení baru, v podstatě nedostalo na akci, mě epizoda až překvapivě bavila. Tvůrci zajímavě zkomplikovali děj dalšími vedlejšími liniemi, navíc jsem je ještě nepochválil za obsazení role Hannah McKay, takže to dělám až teď při jejím třetím výskytu, na Yvonne Strahovski se mi dívá hodně dobře. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama