Kamera:
Anette HaellmigkHudba:
Steven BramsonHrají:
Lourdes Benedicto, John Billingsley, Jessica Ann Collins, Tim Daly, Dana Davis, Camille Guaty, Chi McBride, Kim Raver, Scott Wolf, Owain Yeoman (více)Epizody(13)
-
Pilot (E01)
-
Heroes Welcome (E02)
-
What's Your Emergency? (E03)
-
Brother's Keeper (E04)
-
All About Eva (E05)
-
Take Me Instead (E06)
-
Outsiders (E07)
-
Turning Point (E08)
-
You're Being Watched (E09)
-
The Inside Man (E10)
-
Man of the Year (E11)
-
Legacy (E12)
-
Confessions (E13)
Obsahy(1)
Osudy deviatich ľudí, ktorí sa navzájom nepoznajú a ich charaktery sú úplne odlišné, sa spoja, keď sú držaní ako rukojemníci po nevydarenom prepade banky. Každú epizódu sa s krátkych prestrihoch dozvedáme, čo sa vlastne počas 52-hodinovej rukojemníckej drámy stalo, ako táto udalosť poznačila každodenné životy každého z deviatich rukojemníkov a že po prepade si títo deviati rozdielny ľudia už vôbec nie sú cudzí. (genetique)
(více)Hrají
Lourdes Benedicto
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Kominského metoda (2018) (seriál)
Animal Kingdom (2016) (seriál)
John Billingsley
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Jessica Ann Collins
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Lovci zločinců (2011) (seriál)
Rubicon (2010) (seriál)
Tim Daly
USA
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Dana Davis
USA
Nejlepší seriály:
The Morning Show (2019) (seriál)
She-Ra a princezny moci (2018) (seriál)
Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022) (seriál)
Camille Guaty
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Chi McBride
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Kim Raver
USA
Nejlepší seriály:
24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)
Ray Donovan (2013) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Scott Wolf
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
21. okrsek (2001) (seriál)
Owain Yeoman
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Generation Kill (2008) (seriál)
Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
Jeffrey Pierce
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Tom Verica
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Susan Sullivan
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Kominského metoda (2018) (seriál)
Dark Shadows (1966) (seriál)
Hunter Clary
Nejlepší seriály:
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Devět rukojmí (2006) (seriál)
April Grace
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Andrea Lui
Kanada
Nejlepší seriály:
Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)
Připraveny nebo ne? (1993) (seriál)
Bojíte se tmy? (1990) (seriál)
Paul Schulze
USA
Nejlepší seriály:
The Punisher (2017) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Robert Wisdom
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Volavka (2022) (seriál)
Wendy Makkena
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Podivné náhody (1995) (seriál)
21. okrsek (2001) (seriál)
Michael O'Neill
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Mys (1996) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)