Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Cervenak

Spočiatku som to ignoroval, ale v poslednej dobe sa "chytám" čoraz pravidelnejšie a prekvapene zisťujem, aké je to zábavné. Objektívne za 3, ale ak hodnotím v rámci slovenských sitcomov (tie na Markíze zaslúžene zdochýnajú jeden po druhom), tak je to geniálne dielo, ktoré vstúpi do našej televíznej histórie. ()

Marek1991

Na tomto ma mrzelo, že to je určené len pre dospelé publikum a je to prešpikované nadávkami. Inak to má pozoruhodný scenár, vtipné postavy, najviac žiaria Alinko a Banán a dej je rozvinutý do života týchto postáv, ktoré zažívajú rôzne vtipné udalosti napriek svojmu "povolaniu", je to akási paródia na mafiánov, ktorých si najmä hlavné postavy okukali v 90. rokoch. Po mnohých stránkach to patrí k tomu lepšiemu, čo dávali komerčné televízie v prvom desaťročí 21. storočia na Slovensku. ()

brutale

Peter Batthany (Banán) sa narodil pre túto postavu, bez neho by Mafstory upadalo. Samozrejme neberiem zásluhu ani Sklárovi (Ali) a ostatným, ale "Očúvaj ma sem, chlapec môj,že Banánko chlapec, že on najlepší je! ". Na Slovenku je táto show originalitou svojho druhu, ale neviem dokedy sa jej bude dariť zabávať národ, "mafiánskou" tematikou. ()

DarkDemon

Nepopírám, že je to „fekální humor“ a opravdová úchylárna ... jenže mě se to nějakým perverzním způsobem líbí. Předtím jsem seriál na takové téma nikdy neviděl, vážně se těším na každý nový díl. Sakra mám z toho pořád chuť na segedín a zároveň také na sexy Pipinku (G. Dzuríkovou). Trochu (jen maličko) se za tak dobré hodnocení stydím, ale proč podhodnocovat když se skvěle bavím ... ()

Anderton

Áno, je to vtipné, je to trefné, ale nebaví ma to. Herci sú tiež super, takmer im tu blbosť aj veríte. Potom sú tu reklamy, ktorých je počas jedného dielu toľko, že máte pocit, ako keby trval nekonečnú hodinu a pol. Sitcom by nemal trvať dlhšie ako 30 minút, JOJkári ale asi šetria a je lepšie vyplniť večerný čas čo najdlhšie vlastnou tvorbou, ako nakúpiť viac zahraničných drahých seriálov. ()

• Ve 13. epizodě 10. série "Talian" se v čase 31:28 v levé části obrazovky dostane do záběru kamera. (Marsy83)
  • Ivan Macho (Prco) je v skutočnom živote učiteľ základnej školy na Grosslingovej ulici v Bratislave. (martincba)
  • Námetom seriálu bolo kultové divadelné predstavenie divadla GUnaGU "English is Easy, Csaba is Dead". (darkjoker)