Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Dudros

najlepšia bola úplne prvá séria s Rudym, vtedy to malo pravú mafiánsku atmosféru a celkovo výborný čierny humor. Žial s ďalšími sériami to išlo rýchlo dolu vodou a kludne si dovolím povedať že s postupom času sa z Mafstory stala jedna primitívna trápna preafektovaná kravina. Po piatu sériu sa to dalo ako tak pozerať, potom to už ďalej len sršalo primitivizmom jedna radosť. Je škoda že Roman Fratrič tam bol tak krátko, pôsobil ako pravý mafián. Tri hviezdičky za tie skvelé začiatky ()

Cervenak

Spočiatku som to ignoroval, ale v poslednej dobe sa "chytám" čoraz pravidelnejšie a prekvapene zisťujem, aké je to zábavné. Objektívne za 3, ale ak hodnotím v rámci slovenských sitcomov (tie na Markíze zaslúžene zdochýnajú jeden po druhom), tak je to geniálne dielo, ktoré vstúpi do našej televíznej histórie. ()

Kreuston

Prve serie som velmi nezral, Roman Fratric mi bol dost proti srsti a nepripadal mi vtipny, ale s prichodom Petra Sklara na jeho miesto sa tento serial vysvihol medzi moje oblubene sposoby kratenia volneho casu a zlepsovanie nalady. A ked si to porovnate s roznymi panelakmi, ordinaciami a inym dnom zumpy, co sa tlaci do primetime, tak je to hotovy poklad. ()

Martin_W

Dalo by se říct, že MAFstory je nejlepší seriál ze slovenské tvorby. Někdy přehnaně trapné, ale někdy hodně zábavné. První dvě série sice nestojí za moc, ale od 3. Sezóny se to teprve pořádně rozjíždí.. Poslední série značně pokulhávají, ale čas od času si Mafstory v TV rád pustím.. 74% ()

Evee04

Presne takto majú vyzerat Mafiáni!Jeden z najlepších slovenských seriálov,ktorý ked prišiel na televízne obrazovky,vyvolal ošial a smiech a ten trval dlhých 10 rokov a to právoplatne.či sa jedná o Banána,Aliho,Krtka,Tetu Márgit alebo ochlastú Bélu.Každá jedna postava priviedla diváka k smiechu a preto som nespokojný s hodnoteným aké tu má!___85% ()

• Na silvestra 2009 došlo k prepojení častí seriálov "Mafstory" a "Profesionáli". (darkjoker)
  • Seriál Mafstory sa natáčal vo vile na bratislavskej Kolibe, kde sa predtým točila aj reality show Vyvolení (2005). (ČSFD)