Reklama

Reklama

Muži na stromech

(seriál)
USA, (2006–2008), 25 h 12 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Jenny Bicks

Hrají:

Anne Heche, Abraham Benrubi, Derek Richardson, Timothy Webber, Sarah Strange, James Tupper, John Amos, Cynthia Stevenson, Suleka Mathew, Lauren Tom (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(36)

Seriál vypráví o populární a půvabné poradkyni přes milostné vztahy (Anne Heche). Právě dopsala svou další knihu a chystá svatbu se svým přítelem. Ale ještě před tím musí odjet na Aljašku na jednu ze svých přednášek. V letadle ale zjistí, že si omylem vzala notebook svého přítele a v něm najde fotky s jinou dívkou. V tu chvíli se jí vše rozpadá před očima. Dorazí na zmíněnou Aljašku do jednoho zapadlého městečka. Plánovala, že tu bude jen pár dní, ale nakonec tu zůstává. Chce si tu odpočinout. Nemá tu sice manikůru ani spinnig, ale za to je tu krásná příroda a spousta jiné zábavy. (Kamca_)

(více)

Recenze (87)

Monyfik 

všechny recenze uživatele

Někdy nudné, někdy veselé, někdy dramatické - Elmo se mění stále víc a víc v modernější město po přestěhování americké spisovatelky Marin. Dobře se sledují radosti i starosti obyvatel v aljašském městečku, jak se snaží všichni si navzájem pomáhat, jak intrikují a nakonec se usmiřují, drobné starosti řeší ve velkém stylu, láskyplná srdíčka pukají… a jiné velké i malé problémy, které ocení zejména seriáloví fanoušci. ()

PogoJoe 

všechny recenze uživatele

Hodnotím po třech shlédnutých epizodách, během nichž mě tento "komediální" seriál vůbec nedokázal vtáhnout. Udělal jsem si představu a obávám se, že se seriál ponese v podobném duchu i dál. Takže ho z mého hlediska nemá cenu sledovat, protože proč sledovat nudu o "busy" měšťance, která se do této chvíle živila radám o vztazích, snažící se změnit svůj život nebo lépe řečeno utéct od toho starého na Aljašku, kde je obklopena nezajímavými postavami a neustále rušící "moudrými" radami "zkušené" vypravěčky? Kam se to hrabe na starý dobrý a vtipný Zapadákov (Nothern Exposure)... Tohle nemá jiskru. ()

Reklama

Reiniš 

všechny recenze uživatele

Anne Heche mám rád a Aljašku miluju a v tomhle seriálu si obojího užiju dosyta. Muži na stromech nezapřou inspiraci seriálovými hity jako jsou Sex ve městě, Gilmorova děvčata, Zoufalé manželky nebo dnes již zapomenutým seriálem Zapadákov. Děj seriálu je vesměs uvěřitelný, ale hlavně jsou zde skvěle napsané a různorodé postavy. Marin není jen jedna z těch hloupých mudrujících blondýn, kterých jsou dnes seriály plné. Ta postava je obdařena znamenitým smyslem pro humor i lehkou ironií. A navíc Heche ji hraje opravdu výborně. Zajímavé mi přijde, jak nudně jsou zde vykresleny mužské charaktery, a to je přitom seriál hlavně o nich (nás). Muži na Stromech zřejmě nikdy nebudou patřit mezi seriálovou špičku, to ale nic nemění na tom že je to zatraceně dobrá oddychovka, která plní to hlavní-baví. ()

Wishkah 

všechny recenze uživatele

Jednoduché příběhy a spousta sympatických figurek. To by byly hlavní plusy tohoto seriálu. Hlavním problémem je ale hlavní dvojice v podání Anne Heche a James Tupper. Ještě snad u žádného ze seriálů, které jsem kdy viděl, mi nebyl osud hlavního hrdiny či hrdinky tak lhostejný jako tady. Vcelku mi bylo jedno, jestli jsou Anne Heche a James Tupper spolu, nebo se rozešli, nebo jestli je třeba snědl medvěd či co. Seriál sem sledoval právě jen kvůli těm vedlejším figurkám, které se v tom městečku vyskytují ()

Violeta 

všechny recenze uživatele

Pondělí pro mě znamená Muži na stromech, jednoznačně. Pokaždý si u nich báječně odfrknu a utvrdí mě v tom, jak strašně fajn je být ženská - ani nevím proč, prostě utvrdí. Vyloženě si vychutnávám takový ten jemňoulilinký opar stupidity, který se pro někoho méně vnímavého může nad tímto seriálem vznášet a stejně tak si vychutnávám lidi, kteří ho opravdu za stupidní považujou. Jen na okraj - plný počet má ode mě i značka "Muži na stromech" a zrovna tak i ten, který podle této značky seriál pojmenoval. It must have been genius!! ()

Galerie (77)

Zajímavosti (5)

  • Při vyhlášení vítěze nejpřesnějšího tipu času, kdy praskne led, vyhraje Celia (Cynthia Stevenson). Dick (Currie Graham) ji obejme a řekne: „Jdi si pro výhru, paní Robinsonová.“ Jedná se o narážku na film Absolvent (1967), kde stejně jako v případě Celie a Dicka udržuje vztah starší žena s mladším mužem. (Ganka)
  • Natáčení skutečně probíhalo na Aljašce. (reich)
  • Anne Heche (Marin Frist) a James Tupper (Jack Slattery) se při natáčení filmu sblížili a roku 2009 se jim narodil syn Atlas. [Zdroj: Wikipedia] (Ganka)

Související novinky

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche

12.08.2022

Kdo sledoval zprávy ze světa posledních několika dnů, zřejmě tušil, že smutná novina se nevyhnutelně blíží. Před necelým týdnem totiž americká herečka Anne Heche během fatální autonehody v Los… (více)

Reklama

Reklama