Reklama

Reklama

Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (557)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Povedená, milá, upřímná a svým způsobem originální romantická komedie o otci vyprávějícím své dceři o ženách, které prošly jeho životem a ona hádá, která z nich by mohla být její matka. Ryan Reynolds změnil styl hraní a obejde se bez svých obvyklých strhaných šklebů a roli otce zvládá s přehledem. Jeho herecké partnerky hrají také velice dobře a ve svých rolích působí opravdově. Jen mi přišlo, že ve filmu bylo málo humorných situací a občas se příběh dost vlekl. Navíc bylo jen těžko uvěřitelné jak hl. postava dokázala sbalit jakoukoliv ženu během pár hodin. Takhle to ve skutečném životě opravdu není a i když se film snaží tvářit reálně tohle jsem mu nevěřil. Ale jsem rád, že se v té hromadě rádoby vtipných romantických komedií občas objeví takový svěží kousek. ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Adam Brooks .. Chlap. Dítě. Tři ženy a jedna kniha. __ Nemám vážnějších výhrad. Odrostlejší romantika dle nejlepšího scénáře, jaký Adam Brooks napsal. Ani ta politika mi nevadila, právě naopak, přišlo mi to vhodně použité (vždyť kolik mladých Američanů právě tímhle žije?). Zřejmě si toho byl i sám vědom, protože se po letité pauze opět chopil i režijní taktovky. Na této pozici si vedl taktéž dobře a vytasil i několik příjemných režijních nápadů a celkově si jako vypravěč vede netradičně, bez vážnějších zádrhelů. Co se vyvedlo, je herecké obsazení - dívčiny jsou všechny sladké - a to, že Abigail Breslin umí jsem již věděl, zato Isla Fisher skutečně uhranula (kde koho, žeáno:-)). Co do dojetí nebo vtipných vsuvek snímek třeba na P.S., I love You nakonec nemá, ale duši přesto vlídně pohladí. Zvláště pokud, určitě, možná... 75%. ()

Reklama

Rocky62 

všechny recenze uživatele

Velmi pohodová svěží romantická komedie, která mi značně zlepšila náladu. Ryan Reynolds je sympaťák, Abigail Breslin je roztomilá a Rachel Weisz umí potěšit nejen svým vzhledem ale i herectvím. Pěkný styl vyprávění, skvělá hudba.. zkrátka film podle mého gusta, na jehož druhou projekci jsem se těšil už v polovině filmu. Jsem rád, že Amerika umí pobavit diváka i něčím jiným, než slátaninou o bandě pubertálnách trapných imbecilů s jediným cílem... 80% ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Námětem podobné Láskám s Johnem Cusackem, jenže tohle se už od prvních minut těžce vleče a fakt, že má film pomalu dvě hodiny, na náladě taky nepřidá, osekat to o půl hodinu by jen prospělo. Reynoldsovo "herectví" je film od filmu neměnné, zato scénáře už si chlapec dokázal vybrat lépe, nedávná Výměna budiž příkladem. ()

Handle 

všechny recenze uživatele

Problém je v tom, že scénář je prostě nezajímavý. Celou dobu jsem říkal, čím si tento nemastný, neslaný film vysloužil 75%, sice to nebylo trapné, ale místy to opravdu nudilo a vtipu to taky moc nepobralo. Nebýt konci, který byl vážně moc pěkný, tak bych dal i 2*. Škoda, námět alá HIMYM mohl dopadnout mnohem líp, dokonce i herecké obsazení mi přišlo fajn. Ale rozhodně mě to nevzalo tak, jak jsem si myslel. ()

Galerie (46)

Zajímavosti (7)

  • Scénarista a režisér Adam Brooks hraje knihkupce, u kterého Will Hayes koupí Tu pravou Janu Eyrovou. (Huntelaar)
  • Většina barových scén byla natočena v baru Jake's Dilemma na ulici 81. a Amsterdam. (žvanimírek)
  • Snímka nesie aj označenie Love Diaries. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama