Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skupina tučňáčích samců se vydává na sedmdesáti mílovou cestu aby se mohli spářit se samičkami. Samci Carl (Bob Saget) a Jimmy (Lewis Black) jsou přáteli, kteří si krátí dlouhé chvíle klábosením o vztazích a mnoha dalších věcech. Potkávají Marcuse (Tracy Morgan) který se rád chvástá obrovitostí svého údu lásky a Owela (Johnatan Katz), který sdělí Carlovi radu do jeho života. Mezitím na místě spáření přešlapují Melissa (Christina Applegate) s Vicky (Mo'Nique). Ty si krátí chvíle řečmi o tučnácích co je vyloženě štvou. Příběhem nás provází Samuel L. Jackson. (gruvacek)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

4daPeace 

všechny recenze uživatele

Verdikt: Parodie na uzasny March of the Penguins, pokud Vas zajima, co si povidaji vybrani tucnaci/muzi na sedmdesati milove ceste za tucnaky/zenami, respektive co si povidaji tucnaci/zeny, pri cekani na tucnaky/muze, tak muzu jen doporucit, nevlidna cesta plna snehovych vlocek je totiz sakra vtipna! Jedinmy problemem je, ze k dnesnimu dny neexistuji ceske ani anglicke titulky, tudiz film pouze pro anglictinare, ostatnim zustane horsi March of the Pengunis. ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

"I'm freezing my nuts off!!!" - Tolik slavných jmen se podepsalo pod tuhle "tučňáčí frašku," že z toho až oči přecházejí. Ale nutno říci, že jsem se bavil. Flipper dobře poznamenal, že díky hlasu Boba Sageta si připadáte jako v How I Met Your Mother, ale s patřičně ostřejším slovníkem. No a když se rozjela hádka mezi tučňákem, kterému ... ehm ... mrzly koule a Samuelem L. Jacksonem, který celý příběh vypráví z vyhřátého studia v LA, tak jsem dostal hysterický záchvat smíchu. Takže pokud si potrpíte na podobné ztřeštěnosti a nevadí vám obhroublý slovník, můžu tyhle tučňáky i přes občasné nudnější pasáže doporučit. "You know what? F*CK YOU! Morgan Freeman has more talent than you in just a freckle on his ass..." ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Být to půlhodinová záležitost, klidně dám i za tři, protože jsem se ze začátku kupodivu i párkrát pousmála. Po dané půlhodince už jsem ale hodinky sledovala víc, jak cestu tučňáků za šukem. Překvapuje mě plejáda jmen stojících za dabingem, ikdyž ten je na celém filmu nejpovedenější, ale lidi, co jste na tom filmu viděli tak zajímavého, že vám stálo za to věnovat mu hlas!? ()

lakikaki 

všechny recenze uživatele

Miestami trochu nudný, ale inak celkom vydarený a vtipný parodický film. Ak čakáte dokonalú paródiu na Putovanie tučniakov, tak budete asi sklamaní, ale ak vám trochu hrubozrnného humoru nie je proti srsti, tak sa pravdepodobne pobavíte. A od skvelého rozprávača, Samuela L. Jacksona, sa možno dozviete aj nejaké nové veci ohľadom života tučniakov. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Tak konečně doputovali přisprostlí tučňáci na dvd i k nám a trvalo to pouhé 4 roky, bravo distributore. A ten český název, bez komentáře. Průměrná dabérská parodie s pozoruhodným hlasovým castingem, u které jsem se sice permanentně uchechtával, ale nikdy nešel do kolen. Mě prostě hádka postavy s vypravěčem ještě nikdy nikde nepřišla vtipná. ()

Zajímavosti (1)

  • Okrem výnimiek Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen, všetci zo seriálu Full House (1987) majú úlohu pri dabovaní tohto filmu. (Flipper)

Reklama

Reklama